Dom na sprzedaż: Bielany
3 200 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
20
Powierzchnia
670 m2
Cena za m2
4 776 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany ul. Spartakusa
2 950 000 PLN
5 pokoje
| 153.25 m2
| 19 250 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany Młociny ul. Pułkowa
2 950 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
153.25 m2
Cena za m2
19 250 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany Młociny ul. Pułkowa
2 750 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
153.25 m2
Cena za m2
17 945 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany ul. Pułkowa
2 850 000 PLN
5 pokoje
| 153.25 m2
| 18 597 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany Młociny ul. Pułkowa
2 850 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
153.25 m2
Cena za m2
18 597 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany Młociny ul. Pułkowa
1 950 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
151.77 m2
Cena za m2
12 848 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany ul. Prozy
1 590 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
159.90 m2
Cena za m2
9 944 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany ul. Akcent
3 050 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
200 m2
Cena za m2
15 250 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany Młociny
2 950 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
200 m2
Cena za m2
14 750 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany Młociny
3 070 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
200 m2
Cena za m2
15 350 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany Młociny
Szukasz Działka mieszkania, budynku mieszkalnego, gruntu pod zabudowę wielorodzinną czy powierzchni usługowej do nabycia lub do wynajęcia? Zapoznaj się z ofertą ekspertów Tur Nieruchomości.
Oferujemy fachowe doradztwo i opłacalne ceny: wygodna wyszukiwarka pomaga sprawnie wyszukać najbardziej warte uwagi oferty mieszkań, domu, terenu, powierzchni usługowej na sprzedaż lub na wynajem, a nasi eksperci zadbają o ekspresowy i przyjemny przebieg każdego porozumienia
Mieszkania, Budynki mieszkalne, Posesje, Powierzchnie usługowe do sprzedania lub do wynajęcia dobra jakość w niewielkiej cenie.
Niezależnie od tego, czy zależy ci na dużym, czy raczej małym własnym kącie, budynku, kawałku ziemi, na naszym portalu z pewnością natrafisz na coś dla siebie.
Z usług biura korzysta coraz więcej firm dysponujących mieszkaniami, nieruchomościami do kupienia, lub na wynajem w różnych obszarach Warszawy. Nieruchomości do nabycia lub do wynajęcia o różniącym się powierzchni i ulokowaniu czekają na chętnych: obejrzyj oferty nieruchomości i skontaktuj się z naszą agencją, a pomożemy ci w wyborze i zrealizujemy wszystkie kwestie związane z transakcją lub najmem.
Zadzwoń do nas !