Dom na sprzedaż: Bielany
3 200 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
20
Powierzchnia
670 m2
Cena za m2
4 776 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany ul. Spartakusa
2 950 000 PLN
5 pokoje
| 153.25 m2
| 19 250 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany Młociny ul. Pułkowa
2 950 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
153.25 m2
Cena za m2
19 250 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany Młociny ul. Pułkowa
2 750 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
153.25 m2
Cena za m2
17 945 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany ul. Pułkowa
2 850 000 PLN
5 pokoje
| 153.25 m2
| 18 597 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany Młociny ul. Pułkowa
2 850 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
153.25 m2
Cena za m2
18 597 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany Młociny ul. Pułkowa
1 950 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
151.77 m2
Cena za m2
12 848 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany ul. Prozy
1 590 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
159.90 m2
Cena za m2
9 944 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany ul. Akcent
3 050 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
200 m2
Cena za m2
15 250 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany Młociny
2 950 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
200 m2
Cena za m2
14 750 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany Młociny
3 070 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
200 m2
Cena za m2
15 350 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany Młociny
Szukasz Działka mieszkania, budynku mieszkalnego, terenu przemysłowego czy powierzchni usługowej do nabycia lub do wynajęcia? Zapoznaj się z szeroką gammą ofert agencji Tur Nieruchomości.
Oferujemy kompletne doradztwo i opłacalne ceny: przyjazna wyszukiwarka pomaga sprawnie odkryć najbardziej warte uwagi propozycje apartamentów, posiadłości, działki, powierzchni usługowej do kupienia lub do wynajęcia, a nasi specjaliści zadbają o błyskawiczny i nieskomplikowany przebieg każdego porozumienia
Lokale mieszkalne, Domy, Działki, Lokale do sprzedania lub na wynajem wysoka jakość w atrakcyjnej cenie.
Niezależnie od tego, czy zależy ci na sporym, czy raczej niedużym lokalu mieszkalnym, obiekcie mieszkalnym, terenie, w ofercie agencji Tur Nieruchomości niewątpliwie odnajdziesz coś dla siebie.
Z usług naszej firmy korzysta coraz więcej osób dysponujących apartamentami, budynkami mieszkalnymi do sprzedania, lub na wynajem w różnych częściach Warszawy. Nieruchomości do kupienia lub na wynajem o zróżnicowanym metrażu i położeniu czekają na zainteresowanych: obejrzyj ogłoszenia nieruchomości oraz skontaktuj się z naszym ekspertem, a wesprzemy cię w wyborze i zorganizujemy wszystkie formalności związane ze zbyciem lub wynajmem.
Napisz do nas !