Dom na sprzedaż: Bielany
3 200 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
20
Powierzchnia
670 m2
Cena za m2
4 776 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany ul. Spartakusa
2 950 000 PLN
5 pokoje
| 153.25 m2
| 19 250 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany Młociny ul. Pułkowa
2 950 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
153.25 m2
Cena za m2
19 250 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany Młociny ul. Pułkowa
2 750 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
153.25 m2
Cena za m2
17 945 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany ul. Pułkowa
2 850 000 PLN
5 pokoje
| 153.25 m2
| 18 597 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany Młociny ul. Pułkowa
2 850 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
153.25 m2
Cena za m2
18 597 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany Młociny ul. Pułkowa
1 950 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
151.77 m2
Cena za m2
12 848 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany ul. Prozy
1 590 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
159.90 m2
Cena za m2
9 944 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany ul. Akcent
3 050 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
200 m2
Cena za m2
15 250 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany Młociny
2 950 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
200 m2
Cena za m2
14 750 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany Młociny
3 070 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
200 m2
Cena za m2
15 350 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany Młociny
Szukasz Działka lokum, budynku mieszkalnego, terenu rekreacyjnego czy pomieszczenia do kupienia lub na wynajem? Zapoznaj się ze stroną internetową biura nieruchomości Tur Nieruchomości.
Oferujemy profesjonalne doradztwo i elastyczne ceny: użyteczna wyszukiwarka pomaga błyskawicznie odszukać najbardziej interesujące oferty mieszkań, posiadłości, gruntu pod zabudowę wielorodzinną, powierzchni biurowej do sprzedania lub do wynajęcia, a nasi doradcy zadbają o błyskawiczny i łatwy przebieg każdej transakcji
Lokale mieszkalne, Domy, Posesje, Lokale w sprzedaży lub do wynajęcia godna uwagi jakość w atrakcyjnej cenie.
Niezależnie od tego, czy zależy ci na obszernym, czy raczej małym lokum, domu, terenie, w ofercie agencji Tur Nieruchomości bez wątpienia odkryjesz coś dla siebie.
Z usług naszych ekspertów korzysta coraz więcej firm dysponujących mieszkaniami, domami do sprzedania, lub do wynajęcia w różnych obszarach Warszawy. Nieruchomości na sprzedaż lub na wynajem o różnorodnym rozmiarze i umiejscowieniu czekają na odbiorców: obejrzyj oferty nieruchomości i skontaktuj się z biurem Tur Nieruchomości, a doradzimy ci w wyborze i zorganizujemy wszystkie sprawy związane z przeniesieniem własności lub wynajmem.
Zapraszamy do kontaktu !