Dom na sprzedaż: Bielany
3 200 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
20
Powierzchnia
670 m2
Cena za m2
4 776 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany ul. Spartakusa
2 950 000 PLN
5 pokoje
| 153.25 m2
| 19 250 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany Młociny ul. Pułkowa
2 950 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
153.25 m2
Cena za m2
19 250 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany Młociny ul. Pułkowa
2 750 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
153.25 m2
Cena za m2
17 945 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany ul. Pułkowa
2 850 000 PLN
5 pokoje
| 153.25 m2
| 18 597 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany Młociny ul. Pułkowa
2 850 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
153.25 m2
Cena za m2
18 597 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany Młociny ul. Pułkowa
1 950 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
151.77 m2
Cena za m2
12 848 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany ul. Prozy
1 590 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
159.90 m2
Cena za m2
9 944 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany ul. Akcent
3 050 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
200 m2
Cena za m2
15 250 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany Młociny
2 950 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
200 m2
Cena za m2
14 750 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany Młociny
3 070 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
200 m2
Cena za m2
15 350 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany Młociny
Szukasz Mieszkania nieruchomości, domu, terenu rekreacyjnego czy pomieszczenia do kupienia lub na wynajem? Zapoznaj się z szeroką gammą ofert ekspertów Tur Nieruchomości.
Oferujemy fachowe doradztwo i najlepsze ceny: przydatna wyszukiwarka pomaga błyskawicznie wyszukać najbardziej odpowiednie oferty lokali mieszkalnych, posiadłości, ziemi, lokalu usługowego do sprzedania lub do wynajęcia, a nasi doradcy zadbają o sprawny i nieskomplikowany przebieg każdego porozumienia
Lokale mieszkalne, Budynki mieszkalne, Posesje, Powierzchnie usługowe do kupienia lub na wynajem oczekiwana jakość w dobrej cenie.
Niezależnie od tego, czy zależy ci na sporym, czy raczej małym własnym kącie, obiekcie mieszkalnym, ogródku działkowym, na stronie biura Tur Nieruchomości bez wątpienia wyszukasz coś dla siebie.
Z usług biura korzysta coraz więcej osób dysponujących mieszkaniami, nieruchomościami do kupienia, lub na wynajem w różnych częściach Warszawy. Nieruchomości na sprzedaż lub do wynajęcia o zróżnicowanym rozmiarze i położeniu czekają na klientów: obejrzyj oferty nieruchomości i skontaktuj się z naszym doradcą, a pomożemy ci w wyborze i załatwimy wszystkie zagadnienia związane z zakupem lub umową najmu.
Zadzwoń do nas !