Dom na sprzedaż: Mokotów
2 999 999 PLN
7 pokoje
| 180 m2
| 16 667 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Służew ul. Wołodyjowskiego
2 999 999 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
7
Powierzchnia
180 m2
Cena za m2
16 667 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Służew ul. Wołodyjowskiego
5 400 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
222.36 m2
Cena za m2
24 285 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Siekierki
3 890 000 PLN
5 pokoje
| 293 m2
| 13 276 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Sadyba ul. Zielona
3 890 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
293 m2
Cena za m2
13 276 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Sadyba ul. Zielona
2 999 999 PLN
7 pokoje
| 180 m2
| 16 667 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Służew ul. Wołodyjowskiego
2 999 999 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
7
Powierzchnia
180 m2
Cena za m2
16 667 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Służew ul. Wołodyjowskiego
7 500 000 PLN
7 pokoje
| 249 m2
| 30 120 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Ignacego Krasickiego
7 500 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
7
Powierzchnia
249 m2
Cena za m2
30 120 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Ignacego Krasickiego
3 900 000 PLN
6 pokoje
| 452 m2
| 8 628 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Wyględów ul. Jana Sibeliusa
3 900 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
452 m2
Cena za m2
8 628 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Wyględów ul. Jana Sibeliusa
2 750 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
10
Powierzchnia
330 m2
Cena za m2
8 333 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Mesyńska
7 200 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
8
Powierzchnia
500 m2
Cena za m2
14 400 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Ikara
1 790 000 PLN
5 pokoje
| 200 m2
| 8 950 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Sadyba ul. Iwonicka
1 790 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
200 m2
Cena za m2
8 950 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Sadyba ul. Iwonicka
1 995 000 PLN
6 pokoje
| 240 m2
| 8 313 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Sadyba ul. Zawojska
1 995 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
240 m2
Cena za m2
8 313 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Sadyba ul. Zawojska
Szukasz Dom nieruchomości, budynku mieszkalnego, ziemi czy powierzchni biurowej do nabycia lub do wynajęcia? Zapoznaj się z szeroką gammą ofert lokalnych ekspertów z Tur Nieruchomości.
Oferujemy kompletne doradztwo i umiarkowane ceny: użyteczna wyszukiwarka pomaga sprawnie odszukać najbardziej odpowiednie ogłoszenia nieruchomości, domu, gruntu pod zabudowę wielorodzinną, lokalu usługowego do kupienia lub do wynajęcia, a nasi specjaliści zadbają o ekspresowy i bezstresowy przebieg każdego kontraktu
Mieszkania, Domy, Posesje, Powierzchnie usługowe w sprzedaży lub do wynajęcia najlepsza jakość w rozsądnej cenie.
Niezależnie od tego, czy zależy ci na sporym, czy raczej niewielkim lokum, domu, ogródku działkowym, na naszej stronie niewątpliwie znajdziesz coś dla siebie.
Z usług naszej firmy korzysta coraz więcej klientów dysponujących lokalami mieszkalnymi, domami do kupienia, lub do wynajęcia w różnych dzielnicach Warszawy. Nieruchomości do sprzedania lub do wynajęcia o różniącym się rozmiarze i umiejscowieniu czekają na odbiorców: przejrzyj ogłoszenia nieruchomości oraz skontaktuj się z biurem Tur Nieruchomości, a pomożemy ci w wyborze i załatwimy wszystkie kwestie związane z nabyciem lub wynajmem.
Skontaktuj się z nami !