Dom na sprzedaż: Ursynów
2 295 000 PLN
4 pokoje
| 101.44 m2
| 22 624 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów ul. Cymbalistów
2 295 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
101.44 m2
Cena za m2
22 624 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów ul. Cymbalistów
1 450 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
90 m2
Cena za m2
16 111 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów ul. Macieja Rataja
1 580 000 PLN
4 pokoje
| 144.34 m2
| 10 946 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów Grabów ul. Rysy
1 580 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
144.34 m2
Cena za m2
10 946 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów Grabów ul. Rysy
5 290 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
12
Powierzchnia
540 m2
Cena za m2
9 796 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów ul. Sarabandy
3 590 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
7
Powierzchnia
294 m2
Cena za m2
12 211 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów Pyry ul. Gawota
9 900 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
22
Powierzchnia
882 m2
Cena za m2
11 224 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów ul. Puławska
2 049 000 PLN
7 pokoje
| 220 m2
| 9 314 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów Grabów ul. Zdzisława Mączeńskiego
2 049 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
7
Powierzchnia
220 m2
Cena za m2
9 314 PLN
2 460 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
162.14 m2
Cena za m2
15 172 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów
2 490 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
180 m2
Cena za m2
13 833 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów ul. Fortepianowa
Szukasz Działka lokalu mieszkalnego, budynku mieszkalnego, gruntu czy powierzchni biurowej na sprzedaż lub do wynajęcia? Zapoznaj się z szeroką gammą ofert agencji Tur Nieruchomości.
Oferujemy kompetentne wsparcie i dobre ceny: przyjazna wyszukiwarka pomaga szybko znaleźć najbardziej warte uwagi ogłoszenia mieszkań, domu, terenu przemysłowego, powierzchni usługowej na sprzedaż lub na wynajem, a nasi doradcy zadbają o błyskawiczny i bezstresowy przebieg każdego porozumienia
Mieszkania, Budynki mieszkalne, Posesje, Powierzchnie usługowe do kupienia lub na wynajem wysoka jakość w atrakcyjnej cenie.
Niezależnie od tego, czy zależy ci na dużym, czy raczej niedużym mieszkaniu, budynku, terenie działkowym, na stronie agencji Tur Nieruchomości z pewnością znajdziesz coś dla siebie.
Z usług naszej firmy korzysta coraz więcej klientów dysponujących apartamentami, nieruchomościami do kupienia, lub do wynajęcia w różnych częściach Warszawy. Nieruchomości do sprzedania lub na wynajem o różnym rozmiarze i położeniu czekają na chętnych: obejrzyj oferty nieruchomości i skontaktuj się z biurem Tur Nieruchomości, a pomożemy ci w wyborze i zorganizujemy wszystkie procedury związane z zakupem lub najmem.
Napisz do nas !