MAŁGORZATA GRYGIEL

Doradca Nieruchomości
Rekomendacje: 3

Ale po to są przecież marzenia, które pchają nas do przodu, by nie ulec pokusie bierności.

O MNIE

Przez kilka ostatnich lat zdobywałam doświadczenie w sprzedaży. Są jednak zawody i branże których się nie zapomina, zatem z nową wiedzą, świeżym okiem i super pozytywnym nastawieniem wracam do tego, co kocham najbardziej - nieruchomości. \nUwielbiam wnętrza piękne, naturalne, zielone, pachnące drewnem i cynamonem, jak i te minimalistyczne wykończone czernią i chromem. W nieruchomościach do remontu widzę morze możliwości czekające na swojego odkrywcę, a sprzedając działkę wiem że niedługo zatętni tam życie. Odczuwam swoiste ukojenie i szukam perspektyw rozwoju przyszłego biznesu moich klientów, gdy widzę wnętrza proste, surowe, funkcjonalne - idealne na szeroko pojmowaną działalność biznesową.\n\nZajmuję się wynajmem mieszkań oraz lokali komercyjnych, a także sprzedażą gruntów i mieszkań. Moje działania obejmują teren Pragi Południe i Pragi Północ, Wawra oraz Rembertowa.

Pokaż więcejmniej  

Referencje i opinie - zobacz jak inni oceniają moją pracę

Moi klienci zawsze mogą liczyć na...

moje zaangażowanie w znalezieniu wymarzonej perełki, kompleksowe doradztwo i wsparcie od początku naszej wspólnej drogi aż do przekazania nieruchomości.

Zostaw wiadomość, odpowiem najszybciej jak to możliwe!

Opiekuję się tymi nieruchomościami:

Dlaczego warto zaufać ekspertowi?

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności.

Nowe zapisy w Polityce Prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.

Zaawansowane