MARTYNA PIETRZYK

Doradca Nieruchomości
Rekomendacje: 3

Przeciwności, z którymi musimy się zmierzyć, często sprawiają, że stajemy się silniejsi. A to, co dziś wydaje się stratą, jutro może okazać się zyskiem. - Nick Vujicic

O MNIE

Od lat działam w branży architektonicznej opartej na tworzeniu nietuzinkowych i wyjątkowych projektów mieszkań, domów oraz miejsc użyteczności publicznej. Zdobyte doświadczenie, jak i wiedza z dziedziny nie tylko architektury, ale również sprzedaży sprawiły, że mogę rozwiązać każdy problem i doradzić w najtrudniejszych sytuacjach związanych z nieruchomościami. Cechuje mnie duża wyobraźnia przestrzenna, zaangażowanie, pracowitość, sumienność, uczciwość i kultura osobista. Chęć do nauki i rozwoju sprawiła, że pogłębiam wiedzę nie tylko w zakresie zarządzania nieruchomościami, ale również innych dziedzin nie bojąc się wyzwań, które dadzą mi dodatkowe doświadczenie. Gdy się czegoś podejmuję robię to z pełnym zaangażowaniem i poświęceniem. Zapraszam do współpracy!

Pokaż więcejmniej  

Referencje i opinie - zobacz jak inni oceniają moją pracę

Moi klienci zawsze mogą liczyć na...

wsparcie, cierpliwość, poświęcony czas, kompleksową obsługę oraz profesjonalną i rzetelną współpracę.

Zostaw wiadomość, odpowiem najszybciej jak to możliwe!

Opiekuję się tymi nieruchomościami:

Dlaczego warto zaufać ekspertowi?

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności.

Nowe zapisy w Polityce Prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.

Zaawansowane