MICHAŁ MIERZYŃSKI

Doradca Nieruchomości
Rekomendacje: 0

Nic na świecie nie zastąpi wytrwałości. Nie zastąpi jej talent – nie ma nic powszechniejszego niż ludzie utalentowani, którzy nie odnoszą sukcesów. Nie uczyni niczego sam geniusz – nienagradzany geniusz to już prawie przysłowie. Nie uczyni niczego też samo wykształcenie – świat jest pełen ludzi wykształconych, o których zapomniano. Tylko wytrwałość i determinacja są wszechmocne. - Coolidge Calvin

O MNIE

Przykładam wszelką wagę do najwyższej jakości obsługi klienta i rzetelności w wykonywaniu obowiązków profesjonalnego doradcy ds. nieruchomości. Cenię niezależność, nieszablonowość a także pełne zaangażowanie w pracy. Z łatwością nawiązuję owocną współpracę zarówno z inwestorami, jak i również realizuje transakcje z osobami fizycznymi. Każdego dnia uczę się i rozwijam, aby spełniać marzenia klientów o własnym “M”.

Pokaż więcejmniej  

Moi klienci zawsze mogą liczyć na...

Poważne podejście do pracy, gwarancję sprawnej i bezpiecznej transakcji i pełną satysfakcję.

Zostaw wiadomość, odpowiem najszybciej jak to możliwe!

Opiekuję się tymi nieruchomościami:

Dlaczego warto zaufać ekspertowi?

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności.

Nowe zapisy w Polityce Prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.

Zaawansowane