Mieszkanie do wynajęcia: Białołęka
4 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
85.13 m2
Cena za m2
47 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Białołęka ul. Głębocka
2 700 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
47.50 m2
Cena za m2
57 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Białołęka ul. Aluzyjna
3 700 PLN
2 pokoje
| 34.93 m2
| 106 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Białołęka Tarchomin ul. Talarowa
3 700 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
34.93 m2
Cena za m2
106 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Białołęka Tarchomin ul. Talarowa
8 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
104.60 m2
Cena za m2
76 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Białołęka ul. Głębocka
2 100 PLN
wyłączność
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
32.3 m2
Cena za m2
68 PLN
Mazowieckie Warszawa Białołęka Nowodworska
2 500 PLN
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
48 m2
Cena za m2
52 PLN
Mazowieckie Warszawa Białołęka Ceramiczna
2 900 PLN
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
55 m2
Cena za m2
45 PLN
Mazowieckie Warszawa Białołęka Mariana Wyrzykowskiego
4 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
54 m2
Cena za m2
74 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Białołęka Brzeziny ul. Brzeziny
2 400 PLN
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
37.7 m2
Cena za m2
61 PLN
Mazowieckie Warszawa Białołęka Ceramiczna
2 499 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
47.80 m2
Cena za m2
52 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Białołęka ul. Skarbka z Gór
2 200 PLN
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
47 m2
Cena za m2
47 PLN
Mazowieckie Warszawa Białołęka Światowida
2 700 PLN
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
42.29 m2
Cena za m2
64 PLN
Mazowieckie Warszawa Białołęka Flisaków
2 200 PLN
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
40 m2
Cena za m2
50 PLN
Mazowieckie Warszawa Białołęka Strumykowa
2 700 PLN
wyłączność
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
41.38 m2
Cena za m2
65 PLN
Mazowieckie Warszawa Białołęka Dionizosa
2 300 PLN
wyłączność
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
35 m2
Cena za m2
71 PLN
Mazowieckie Warszawa Białołęka Jana Kowalczyka
Szukasz Mieszkania własnego kąta, budynku mieszkalnego, gruntu pod zabudowę wielorodzinną czy pomieszczenia do nabycia lub do wynajęcia? Zapoznaj się z ofertą biura nieruchomości Tur Nieruchomości.
Oferujemy fachowe wsparcie i atrakcyjne ceny: praktyczna wyszukiwarka pomaga błyskawicznie odkryć najbardziej odpowiednie oferty apartamentów, posiadłości, gruntu pod zabudowę, lokalu usługowego na sprzedaż lub do wynajęcia, a nasi specjaliści zadbają o błyskawiczny i nieskomplikowany przebieg każdej umowy
Mieszkania, Budynki mieszkalne, Działki, Lokale do sprzedania lub do wynajęcia oczekiwana jakość w opłacalnej cenie.
Niezależnie od tego, czy zależy ci na dużym, czy raczej niedużym lokalu mieszkalnym, budynku, ogródku działkowym, na naszym portalu na pewno wyszukasz coś dla siebie.
Z usług naszego biura korzysta coraz więcej osób dysponujących mieszkaniami, nieruchomościami do sprzedania, lub do wynajęcia w różnych częściach Warszawy. Nieruchomości do kupienia lub do wynajęcia o różnym rozmiarze i usytuowaniu czekają na klientów: sprawdź informacje nieruchomości oraz skontaktuj się z nami, a pomożemy ci w wyborze i uporządkujemy wszystkie formalności związane z zakupem lub najmem.
Skontaktuj się z nami !