Mieszkanie do wynajęcia: Żoliborz
2 600 PLN
1 pokoje
| 34.83 m2
| 75 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Żoliborz ul. Rafała Krajewskiego
2 600 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
34.83 m2
Cena za m2
75 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Żoliborz ul. Rafała Krajewskiego
2 700 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
36 m2
Cena za m2
75 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Żoliborz ul. Kazimierza Promyka
3 800 PLN
2 pokoje
| 49.54 m2
| 77 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Stary Żoliborz ul. Juliusza Słowackiego
3 800 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
49.54 m2
Cena za m2
77 PLN
11 215 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
107 m2
Cena za m2
105 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Stary Żoliborz ul. Sierpecka
2 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
45.10 m2
Cena za m2
55 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Żoliborz ul. Gwiaździsta
5 100 PLN
2 pokoje
| 60 m2
| 85 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Żoliborz Marymont-Potok ul. Gwiaździsta
5 100 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
60 m2
Cena za m2
85 PLN
6 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
83.65 m2
Cena za m2
78 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Żoliborz ul. Hanki Czaki
9 900 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
120 m2
Cena za m2
83 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Żoliborz ul. gen. Józefa Zajączka
8 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
92 m2
Cena za m2
87 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Żoliborz ul. Ludwika Rydygiera
Szukasz Mieszkania własnych czterech kątów, budynku mieszkalnego, terenu przemysłowego czy powierzchni usługowej do sprzedania lub na wynajem? Zapoznaj się ze stroną internetową agencji Tur Nieruchomości.
Oferujemy kompletne wsparcie i rozsądne ceny: użyteczna wyszukiwarka pomaga błyskawicznie odnaleźć najbardziej interesujące propozycje mieszkań, domu, ogródka działkowego, lokalu do sprzedania lub na wynajem, a nasi pracownicy zadbają o szybki i bezproblemowy przebieg każdej umowy
Lokale mieszkalne, Domy, Ogródki działkowe, Lokale usługowe do sprzedania lub na wynajem najlepsza jakość w niewielkiej cenie.
Niezależnie od tego, czy zależy ci na obszernym, czy raczej niedużym własnym kącie, domu, terenie działkowym, na naszym portalu niewątpliwie odnajdziesz coś dla siebie.
Z usług naszej firmy korzysta coraz więcej osób dysponujących mieszkaniami, domami do nabycia, lub na wynajem w różnych obszarach Warszawy. Nieruchomości do kupienia lub do wynajęcia o różnym powierzchni i położeniu czekają na chętnych: przejrzyj informacje nieruchomości i skontaktuj się z biurem Tur Nieruchomości, a wesprzemy cię w wyborze i zrealizujemy wszystkie kwestie związane ze sprzedażą lub najmem.
Zadzwoń do nas !