Mieszkanie na sprzedaż: Białołęka
840 000 PLN
3 pokoje
| 64.50 m2
| 13 023 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Białołęka ul. Skarbka z Gór
840 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
64.50 m2
Cena za m2
13 023 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Białołęka ul. Skarbka z Gór
969 000 PLN
2 pokoje
| 62.30 m2
| 15 554 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Białołęka Tarchomin ul. Aleksandra Kamińskiego
969 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
62.30 m2
Cena za m2
15 554 PLN
490 000 PLN
2 pokoje
| 36.50 m2
| 13 425 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Białołęka Brzeziny ul. Mariana Hemara
490 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
36.50 m2
Cena za m2
13 425 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Białołęka Brzeziny ul. Mariana Hemara
1 400 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
83.15 m2
Cena za m2
16 837 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Białołęka ul. Ku Rzece
1 100 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
77.78 m2
Cena za m2
14 142 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Białołęka ul. Głębocka
650 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
51.10 m2
Cena za m2
12 720 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Białołęka ul. Aluzyjna
460 000 PLN
1 pokoje
| 35.10 m2
| 13 105 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Białołęka Nowodwory ul. Pasłęcka
460 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
35.10 m2
Cena za m2
13 105 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Białołęka Nowodwory ul. Pasłęcka
619 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
29 m2
Cena za m2
21 345 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Białołęka ul. Modlińska
820 000 PLN
3 pokoje
| 84.70 m2
| 9 681 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Białołęka ul. Krzysztofa Kiersnowskiego
820 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
84.70 m2
Cena za m2
9 681 PLN
653 000 PLN
2 pokoje
| 43.89 m2
| 14 878 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Białołęka ul. Vincenza Belliniego
653 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
43.89 m2
Cena za m2
14 878 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Białołęka ul. Vincenza Belliniego
520 000 PLN
1 pokoje
| 36.33 m2
| 14 313 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Białołęka Nowodwory ul. Światowida
520 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
36.33 m2
Cena za m2
14 313 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Białołęka Nowodwory ul. Światowida
1 990 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
104.60 m2
Cena za m2
19 025 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Białołęka ul. Głębocka
759 000 PLN
3 pokoje
| 60.50 m2
| 12 545 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Białołęka Tarchomin ul. Adama Ciołkosza
759 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
60.50 m2
Cena za m2
12 545 PLN
579 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
44.30 m2
Cena za m2
13 070 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Białołęka ul. Aluzyjna
779 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
56.92 m2
Cena za m2
13 686 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Białołęka ul. Jana Husa
1 100 000 PLN
3 pokoje
| 82.18 m2
| 13 385 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Białołęka ul. Skarbka z Gór
1 100 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
82.18 m2
Cena za m2
13 385 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Białołęka ul. Skarbka z Gór
732 000 PLN
2 pokoje
| 43.07 m2
| 16 996 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Białołęka Żerań ul. Starowiślna
732 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
43.07 m2
Cena za m2
16 996 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Białołęka Żerań ul. Starowiślna
1 380 000 PLN
5 pokoje
| 85.19 m2
| 16 199 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Białołęka Kępa Tarchomińska ul. Sprawna
1 380 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
85.19 m2
Cena za m2
16 199 PLN
789 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
62.70 m2
Cena za m2
12 584 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Białołęka ul. Odkryta
1 352 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
117 m2
Cena za m2
11 556 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Białołęka ul. Odkryta
1 049 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
122.50 m2
Cena za m2
8 563 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Białołęka ul. Pasłęcka
1 690 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
90 m2
Cena za m2
18 778 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Białołęka ul. Krzyżówki
980 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
68 m2
Cena za m2
14 412 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Białołęka ul. Nowodworska
960 000 PLN
3 pokoje
| 65 m2
| 14 769 PLN/m2
Szukasz Dom nieruchomości, posiadłości, terenu czy lokalu usługowego do kupienia lub na wynajem? Zapoznaj się z katalogiem firmy Tur Nieruchomości.
Oferujemy kompetentne doradztwo i korzystne ceny: praktyczna wyszukiwarka pomaga sprawnie odkryć najbardziej pasujące ogłoszenia mieszkań, budynku mieszkalnego, posesji,gruntu rolnego, lokalu usługowego do nabycia lub na wynajem, a nasi pracownicy zadbają o sprawny i bezstresowy przebieg każdego porozumienia
Mieszkania, Budynki mieszkalne, Ogródki działkowe, Lokale w sprzedaży lub na wynajem dobra jakość w opłacalnej cenie.
Niezależnie od tego, czy zależy ci na sporym, czy raczej małym mieszkaniu, obiekcie mieszkalnym, kawałku ziemi, na naszym portalu z pewnością wyszukasz coś dla siebie.
Z usług biura korzysta coraz więcej firm dysponujących mieszkaniami, domami na sprzedaż, lub na wynajem w różnych dzielnicach Warszawy. Nieruchomości na sprzedaż lub do wynajęcia o różnorodnym powierzchni i umiejscowieniu czekają na zainteresowanych: przejrzyj oferty nieruchomości oraz skontaktuj się z naszym ekspertem, a wesprzemy cię w wyborze i załatwimy wszystkie sprawy związane z nabyciem lub wynajmem.
Zapraszamy do współpracy!