Mieszkanie na sprzedaż: Wesoła
1 300 000 PLN
4 pokoje
| 120.30 m2
| 10 806 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wesoła ul. Jana Pawła II
1 300 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
120.30 m2
Cena za m2
10 806 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wesoła ul. Jana Pawła II
789 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
43.85 m2
Cena za m2
17 993 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wesoła Stara Miłosna
730 000 PLN
2 pokoje
| 64.60 m2
| 11 300 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wesoła Stara Miłosna ul. Gościniec
730 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
64.60 m2
Cena za m2
11 300 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wesoła Stara Miłosna ul. Gościniec
1 350 000 PLN
4 pokoje
| 131 m2
| 10 305 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wesoła Stara Miłosna ul. Dworkowa
1 350 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
131 m2
Cena za m2
10 305 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wesoła Stara Miłosna ul. Dworkowa
1 740 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
133.98 m2
Cena za m2
12 987 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wesoła ul. Długa
949 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
83.40 m2
Cena za m2
11 379 PLN
MAZOWIECKIE wołomiński ul. Wesoła
2 399 999 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
166.27 m2
Cena za m2
14 434 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wesoła ul. Fabryczna
750 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
42.04 m2
Cena za m2
17 840 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wesoła ul. Wspólna
990 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
89.24 m2
Cena za m2
11 094 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wesoła ul. Jana Pawła II
1 099 700 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
147.15 m2
Cena za m2
7 473 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wesoła ul. Gościniec
1 199 900 PLN
4 pokoje
| 100 m2
| 11 999 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wesoła Stara Miłosna ul. Dworkowa
Szukasz Działka lokalu mieszkalnego, posiadłości, posesji,gruntu rolnego czy pomieszczenia do nabycia lub na wynajem? Zapoznaj się z propozycjami ekspertów Tur Nieruchomości.
Oferujemy fachowe wsparcie i rozsądne ceny: przyjazna wyszukiwarka pomaga sprawnie wyszukać najbardziej pasujące propozycje lokali mieszkalnych, budynku mieszkalnego, terenu rekreacyjnego, lokalu do kupienia lub na wynajem, a nasi eksperci zadbają o ekspresowy i przyjemny przebieg każdego kontraktu
Mieszkania, Budynki mieszkalne, Posesje, Powierzchnie usługowe na sprzedaż lub na wynajem oczekiwana jakość w najlepszej cenie.
Niezależnie od tego, czy zależy ci na sporym, czy raczej niedużym lokalu mieszkalnym, domu, kawałku ziemi, na naszej stronie z pewnością znajdziesz coś dla siebie.
Z usług naszych ekspertów korzysta coraz więcej klientów dysponujących lokalami mieszkalnymi, nieruchomościami do kupienia, lub do wynajęcia w różnych częściach Warszawy. Nieruchomości do nabycia lub do wynajęcia o różniącym się metrażu i położeniu czekają na odbiorców: prześledź oferty nieruchomości i skontaktuj się z naszym biurem, a pomożemy ci w wyborze i załatwimy wszystkie sprawy związane z przeniesieniem własności lub wynajmem.
Zadzwoń do nas !