Mieszkanie 3 pokojowe na Sprzedaż

3 pokoje 56.09m²
OPOLSKIE Opole Kolonia Gosławicka ul. Ozimska

790 000 PLN

Eleganckie i funkcjonalne 3-pokoje, ul. Ozimska 56.09 m²

790 000 PLN Negocjuj cenę >

OPOLSKIE Opole Kolonia Gosławicka ul. Ozimska MAPA

1/18

790 000 PLN WYŁĄCZNOŚĆ   

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego, 3-pokojowego apartamentu położonego w inwestycji Nova Ozimska, przy ul. Ozimskiej w Opolu (Kolonia Gosławicka). Mieszkanie w stanie idealnym, wykończone z najwyższą starannością, gotowe do natychmiastowego zamieszkania - bez jakichkolwiek nakładów finansowych.

Najważniejsze atuty:

• Apartament Wykończony Z Materiałów Najwyższej Jakości..

  • Lokal Na Ostatnim, 6. Piętrze - Tylko 4 Mieszkania Na Kondygnacji.

  • Przestronny Balkon O Powierzchni 13,3 m².

  • Pełne Wyposażenie W Cenie Mieszkania.

  • Klimatyzacja Oraz Rolety Zewnętrzne Sterowane Aplikacją.

  • Zabudowy Stolarskie I Meble Na Wymiar.

  • Osiedle Zamknięte I Monitorowane.

Mieszkanie składa się z:
- Salonu Z Aneksem Kuchennym (21,12 m²),
- Sypialni (12,84 m²),
- Pokoju (9,33 m²),
- Łazienki (5,17 m²),
- Przedpokoju (7,63 m²),
- Balkonu (13,3 m²).
Dodatkowo do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni ok. 2,5 m².
Miejsce postojowe w garażu podziemnym: Zakup Obligatoryjny - 60 000 zł
Cena mieszkania z wyposażeniem i piwnicą: 790 000 zł
Cena łączna: 850 000 zł

Budynek:
Nowoczesny budynek wchodzący w skład inwestycji Nova Ozimska. Osiedle zamknięte i monitorowane, zapewniające wysoki poziom bezpieczeństwa i prywatności. Kameralna zabudowa, zadbane części wspólne oraz komfortowe rozwiązania dla mieszkańców.

Lokalizacja:
Inwestycja Nova Ozimska położona w dogodnej części Opola, przy ul. Ozimskiej, w Kolonii Gosławickiej. Lokalizacja łączy bliskość centrum miasta z dostępem do pełnej infrastruktury - w bezpośrednim sąsiedztwie sklepy, punkty usługowe, żłobek oraz przedszkole. Spokojna okolica, a jednocześnie bardzo dobra komunikacja z pozostałymi częściami miasta.
To idealna propozycja dla osób ceniących komfort, jakość oraz oszczędność czasu - bez remontów, ekip budowlanych i długiego oczekiwania na meble.

Opłaty: 
Czynsz administracyjny: Około 900 zł

Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania dodatkowych informacji oraz umówienia się na prezentację.Zapraszam na prezentację, aby osobiście przekonać się o standardzie tego wnętrza!

Pokaż więcejmniej  

 
Ogólne warunki:
Cena:790 000 PLN
Waluta:PLN
Liczba pokoi:3
Powierzchnia:56.09 m²
Cena za m2:14 085 PLN
Czynsz administracyjny:900 zł
Rynek:Wtórny
 
Opis budynku:
Rodzaj budynku:Blok mieszkalny
Rok budowy:2019
Liczba pięter:6
Piętro:6