Oferty:
249 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
56 m2
Cena za m2
4 446 PLN
MAZOWIECKIE wyszkowski ul. Grzybowa
670 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
50 m2
Cena za m2
13 400 PLN
ZACHODNIOPOMORSKIE kamieński ul. Daglezji
3 490 000 PLN
7 pokoje
| 334.89 m2
| 10 421 PLN/m2
ZACHODNIOPOMORSKIE stargardzki ul. Myśliwska
3 490 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
7
Powierzchnia
334.89 m2
Cena za m2
10 421 PLN
ZACHODNIOPOMORSKIE stargardzki ul. Myśliwska
1 090 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
103.15 m2
Cena za m2
10 567 PLN
WIELKOPOLSKIE poznański
1 750 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
379 m2
Cena za m2
4 617 PLN
WIELKOPOLSKIE wolsztyński ul. Wczasowa
990 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
153.38 m2
Cena za m2
6 455 PLN
WIELKOPOLSKIE poznański ul. Kierska
2 380 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
340 m2
Cena za m2
7 000 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Nowe Miasto ul. Roślinna
6 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
8
Powierzchnia
224 m2
Cena za m2
27 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Umultowo ul. Kryształowa
1 649 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
298 m2
Cena za m2
5 534 PLN
WIELKOPOLSKIE poznański ul. Polanka
999 999 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
143 m2
Cena za m2
6 993 PLN
WIELKOPOLSKIE poznański ul. Malwowa
7 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
7
Powierzchnia
287 m2
Cena za m2
26 PLN
WIELKOPOLSKIE poznański ul. Trzmiela
999 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
246 m2
Cena za m2
4 061 PLN
WIELKOPOLSKIE poznański ul. Jaskółki
470 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
220 m2
Cena za m2
2 136 PLN
WIELKOPOLSKIE Konin ul. Wiatraczna
2 390 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
170 m2
Cena za m2
14 059 PLN
WIELKOPOLSKIE poznański ul. Ogrodowa
699 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
117 m2
Cena za m2
5 974 PLN
WIELKOPOLSKIE poznański ul. Obornicka
669 360 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
187.50 m2
Cena za m2
3 570 PLN
WIELKOPOLSKIE turecki ul. Malinowa
1 300 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
125 m2
Cena za m2
10 400 PLN
WARMIŃSKO-MAZURSKIE ostródzki
590 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
132.50 m2
Cena za m2
4 453 PLN
WIELKOPOLSKIE gnieźnieński
795 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
110 m2
Cena za m2
7 227 PLN
WARMIŃSKO-MAZURSKIE olsztyński ul. Olsztyńska
1 370 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
130 m2
Cena za m2
10 538 PLN
WARMIŃSKO-MAZURSKIE olsztyński
1 499 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
168.90 m2
Cena za m2
8 875 PLN
ŚLĄSKIE tarnogórski Odmuchów ul. Leśna
196 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
50 m2
Cena za m2
3 920 PLN
ŚWIĘTOKRZYSKIE kielecki