Działka na sprzedaż:
750 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
2600 m2
Cena za m2
288 PLN
ŚLĄSKIE Bytom ul. Musioła
225 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
1914 m2
Cena za m2
118 PLN
DOLNOŚLĄSKIE trzebnicki
2 500 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
1684 m2
Cena za m2
1 485 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wawer Radość ul. Planetowa
1 650 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
1200 m2
Cena za m2
1 375 PLN
MAZOWIECKIE pruszkowski ul. Raszyńska
650 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
2200 m2
Cena za m2
295 PLN
MAZOWIECKIE miński ul. Wspólna
899 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
4100 m2
Cena za m2
219 PLN
MAZOWIECKIE miński ul. Wspólna
258 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
1189 m2
Cena za m2
217 PLN
ŁÓDZKIE Łódź ul. Bratkowa
500 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
3995 m2
Cena za m2
125 PLN
ŁÓDZKIE zgierski ul. Poziomkowa
89 900 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
326 m2
Cena za m2
276 PLN
ŚLĄSKIE wodzisławski ul. Kolejowa
952 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
1311 m2
Cena za m2
726 PLN
MAZOWIECKIE miński ul. Czynu Społecznego
499 700 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
2026 m2
Cena za m2
247 PLN
MAZOWIECKIE warszawski zachodni ul. Przytulna
475 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
2026 m2
Cena za m2
234 PLN
MAZOWIECKIE warszawski zachodni ul. Przytulna
4 999 700 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
17238 m2
Cena za m2
290 PLN
MAZOWIECKIE grójecki
650 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
3000 m2
Cena za m2
217 PLN
MAZOWIECKIE grodziski ul. Parkowa
2 070 900 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
3186 m2
Cena za m2
650 PLN
MAZOWIECKIE piaseczyński ul. Bolesława Prusa
1 400 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
4960 m2
Cena za m2
282 PLN
MAZOWIECKIE piaseczyński ul. Leśna
3 700 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
26000 m2
Cena za m2
142 PLN
ŁÓDZKIE Piotrków Trybunalski ul. Wiatraczna
2 800 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
22393 m2
Cena za m2
125 PLN
MAZOWIECKIE grodziski
7 600 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
10130 m2
Cena za m2
750 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Kotowo ul. Głogowska