Oferty nieruchomości Polska
1 249 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
68 m2
Cena za m2
18 368 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków ul. Felicjanek
1 840 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
15 m2
Cena za m2
123 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań ul. Toruńska
255 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
52.83 m2
Cena za m2
4 827 PLN
WIELKOPOLSKIE pilski ul. Staromiejska
195 360 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
64.79 m2
Cena za m2
3 015 PLN
ŁÓDZKIE bełchatowski ul. Jana Kilińskiego
3 100 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
57.54 m2
Cena za m2
54 PLN
MAŁOPOLSKIE krakowski ul. Forteczna
3 900 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
49.52 m2
Cena za m2
79 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście ul. Mokotowska
6 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
86 m2
Cena za m2
76 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Giełdowa
3 194 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
241.99 m2
Cena za m2
13 199 PLN
WIELKOPOLSKIE poznański ul. Poznańska
8 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
183.50 m2
Cena za m2
46 PLN
MAZOWIECKIE piaseczyński ul. Aleja Krakowska
1 100 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
36.44 m2
Cena za m2
30 187 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Krochmalna
749 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
72.19 m2
Cena za m2
10 375 PLN
ŁÓDZKIE Łódź Polesie ul. Pienista
239 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
47.56 m2
Cena za m2
5 025 PLN
ŁÓDZKIE bełchatowski os. Dolnośląskie
459 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
60.12 m2
Cena za m2
7 635 PLN
ŁÓDZKIE Łódź Widzew ul. Ziemowita
630 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
69.80 m2
Cena za m2
9 026 PLN
WIELKOPOLSKIE poznański ul. Osiedle Przylesie
1 299 000 PLN
4 pokoje
| 73.90 m2
| 17 578 PLN/m2
POMORSKIE Gdańsk Zaspa al. Aleja Jana Pawła II
1 299 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
73.90 m2
Cena za m2
17 578 PLN
POMORSKIE Gdańsk Zaspa al. Aleja Jana Pawła II
3 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
48.50 m2
Cena za m2
72 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście ul. Pańska
3 500 PLN
3 pokoje
| 58.74 m2
| 60 PLN/m2
WIELKOPOLSKIE Poznań Strzeszyn ul. Witolda Pileckiego
3 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
58.74 m2
Cena za m2
60 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Strzeszyn ul. Witolda Pileckiego
299 000 PLN
1 pokoje
| 17.28 m2
| 17 303 PLN/m2
DOLNOŚLĄSKIE Wrocław Przedmieście Oławskie ul. Dyrekcyjna
299 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
17.28 m2
Cena za m2
17 303 PLN
DOLNOŚLĄSKIE Wrocław Przedmieście Oławskie ul. Dyrekcyjna
879 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
44.12 m2
Cena za m2
19 923 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście
697 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
120 m2
Cena za m2
5 808 PLN
LUBELSKIE łukowski ul. Strażacka
1 300 000 PLN
4 pokoje
| 101 m2
| 12 871 PLN/m2
WIELKOPOLSKIE Poznań Jeżyce ul. Jana Kochanowskiego
1 300 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
101 m2
Cena za m2
12 871 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Jeżyce ul. Jana Kochanowskiego
2 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
30 m2
Cena za m2
83 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków ul. Topolowa
989 000 PLN
3 pokoje
| 59 m2
| 16 763 PLN/m2
WIELKOPOLSKIE Poznań Piątkowo ul. Zygmunta Wojciechowskiego