Rekomendacje

Profesjonalnie, rzeczowo. Polecam w 100%. Pani Liliana Lenart tak poprowadziła sprawę, że nic nie mogę dodać !!!!

Michał Nyk

Chciałbym bardzo podziękować agencji Tur a w szczególności pani Lilianie za profesjonalne przygotowanie naszego mieszkania na sprzedaż i miłą współpracę. Kawał dobrej roboty 🙂 Serdecznie polecam!

Jan Poczobut

Polecam Panią Lilianę Lenart z Tur Nieruchomości, która sprzedawała nasze mieszanie. Transakcja została przeprowadzona szybko i sprawnie, na każdym etapie mogliśmy liczyć na pomoc Pani Liliany, z którą kontakt był rewelacyjny. Dziękujemy! Magdalena.

Magdalena Dg

Bardzo chciałbym podziękować Pani Lilianie Lenart za jej zaangażowanie, profesjonalizm i podejście do tematu. Doskonale rozumie potrzeby kupującego. Dostępna o każdej porze dnia i nocy zawsze chętnie służy pomocą, informacją i radą. Osoba zdecydowanie godna polecenia 🙂

Michał Gajewski

Bardzo sympatyczny pośrednik, świetne zdjęcia, dokładny opis oferty, właściwie wszystko podane na tacy, ja tylko jeździłem i składałem podpisy 🙂 POLECAM!

Hubson

Polecam współpracę z TUR Nieruchomości, 100% zaangażowania i skuteczności oraz pełna obsługa na każdym etapie sprzedaży/kupna. Współpraca z Panem Kamilem Kamińskim na najwyższym poziomie.

Olga Szycht

Szczerze polecam biuro TUR Nieruchomości! Biuro wyróżnia profesjonalizm, zaangażowanie, efektywność, dyspozycyjność 24h oraz stosowanie najnowszych narzędzi reklamowych. Serdecznie dziękuję Panu Kamilowi Kamińskiemu za jego otwartość, profesjonalizm, kulturę osobistą, uśmiech i skuteczność w działaniu! Dziękuję również Pani Lilianie! wspólnie z Panem Kamilem stworzyli niezawodny team!!! ? Brawo TUR Nieruchomości! Bra... Pokaż więcej

Marina Jeśko

W pełni polecam Biuro Tur Nieruchomości i jednocześnie chciałbym publicznie podziękować Panu Kamilowi Kamińskiemu za pełen profesjonalizm oraz ogrom pracy, jaką wykonywał na wszystkich etapach poszukiwania przez nas mieszkania. Jako kupujący, byliśmy na bieżąco informowani o wszystkim oraz na wszystkie nasze pytania od razu dostawaliśmy odpowiedź.

Konrad Kosowski

Bardzo polecam agencję Tur Nieruchomości, szybko i sprawnie..Dziękujemy pani Karolinie Grudzińskiej za miłą i profesjonalną obsługę..Polecam.

Marek Podgórski

Dziękuję Pani Karolinie Grudzińskiej za profesjonalne i skuteczne wynajęcie mojego mieszkania. Wszystko odbyło się znakomicie. Pozdrawiam.

Janusz Waszak

W pełni polecam Biuro Tur Nieruchomości. Szukaliśmy z mężem mieszkanie do zakupu. Od samego początku współpracy Pani Karolina Grudzińska towarzyszyła nam na każdym etapie poszukiwania i zakupu. Mogliśmy dzwonić z każdym pytaniem i problemem. Dostawaliśmy rzetelne odpowiedzi. Pani Karolina pomogła nam, gdy potrzebowaliśmy zdjęć budynku, wypełniła dokumenty do przepisania gazu i prądu, co ułatwiło nam załatwienie tych ... Pokaż więcej

Lidia Czereba

Dziękujemy Pani Karolinie Grudzińskiej za pomoc w znalezieniu mieszkania na wynajem dla naszej córki. W bardzo krótkim czasie Pani Karolina przedstawiła i zaprezentowała nam ciekawe oferty. Była przy nas od pierwszego kontaktu z biurem TUR NiERUCHOMOŚCI aż do podpisania umowy z właścicielem lokalu. Szczerze polecam.

Marcin

Rewelacyjna obsługa. Pan Tadeusz zaangażowany, pomocny. Mieszkanie sprzedane w 1,5 miesiąca.

Michał Ostrowski

Polecam obsługę Tur Nieruchomości a w szczególności Pana Tadeusza Jędrysiaka. Z Panem Tadeuszem mieszkania szukaliśmy od blisko 3 lat i przez cały ten okres był dla nas wsparciem mimo że nasze oczekiwania rosły z dnia na dzień 🙂 Dziś wiem, ze kupno i sprzedaż naszego M przy udziale Pana Tadeusza to czysta przyjemność. Panie Tadeuszu, bardzo dziękujemy

Bartłomiej Połeć

Polecam w 100 %. Pełen profesjonalizm, znakomity kontakt, polecam.

Olena Grochowska

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panem Tadeuszem Jędrysiak. Pełne zaangażowanie i profesjonalizm. Dobra ocena preferencji klienta. Polecam.

Małgorzata Ceroń

W agencji TUR natrafiłam na pośrednika pana Tadeusza Jędrysiaka. Od początku pan Tadeusz zaopiekował się nami miło i profesjonalnie. Przeprowadził przez całą transakcję zakupu mieszkania i od początku do końca służył dobrymi radami. Polecam serdecznie współpracę właśnie z tą agencją i właśnie tym pośrednikiem! Pełen profesjonalizm!!!

Iwona Frankowska

Doradcą, który ze mną współpracował był Pan Tadeusz Jędrysiak. Zdecydowanie polecam jego pośrednictwo w kupnie mieszkania, ponieważ niezwykle sumiennie wykonuje swoje obowiązki - tak, aby klient cały proces odczuł jak najmniej uciążliwe. Profesjonalny, otwarty i niezwykle życzliwy człowiek. Polecam! 🙂

Agata Warzybok

Polecam współpracę z Panem Tadeuszem Jędrysiakiem. Jest profesjonalistą, który stara się bezpiecznie i skutecznie przeprowadzić całą transakcję.

Anna Antoszewska

Agencja pierwsza klasa! Powierzyłam im sprzedaż mojego mieszkania i miałam spokojna głowę. Pan Tadeusz Jędrysiak zajął się sprzedażą z pełnym oddaniem. Szybko przygotował ogłoszenie i jeszcze szybciej znalazł kupca! Polecam gorąco! Jeśli nie wiesz jak sprzedać lub kupić mieszkanie czy dom zleć to profesjonalistom!! Agencja TUR Nieruchomości to 100% profesjonaliści!

Gizella Martyna

Pan Tadeusz Jędrysiak z Tur Nieruchomości to profesjonalista na najwyższym poziomie. Ogromnie zaangażowany i bardzo pomocny a przy tym cierpliwy i sympatyczny. Indywidualne podejście do klienta, polecam wszystkim zainteresowanym.

Piotr Pawlak

Pan Aleh Tur jest uczciwy ,rzetelny, obowiązkowy,perfekcyjny ,dyspozycyjny jako pośrednik nieruchomości .Zaangażowany w swoją pracę i BARDZO Polecam z podziękowaniem dla Pana Aleksa i pracowników biura nieruchomości Zofia Koc.

Zofia Koc

Bardzo profesjonalna, rzeczowa i kompleksowa obsługa, super kontakt i duże wsparcie przy sprzedaży naszego mieszkania to główne atuty TUR NIERUCHOMOŚCI. Do tego przesympatyczny personel z p.Aleh Tur na czele - to wszystko daje kompletny pakiet który w niecałe 3 tygodnie zrealizował nasze zlecenie. Dziękujemy bardzo i polecamy wszystkim usługi TUR Nieruchomości.

Pablo Tustanowski

Serdecznie polecam firmę Pana Aleha. Pełny profesjonalizm.

Andrzej Dębek

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności.

Nowe zapisy w Polityce Prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.

Zaawansowane