Rekomendacje

Serdecznie polecamy Biuro TUR Nieruchomości. Specjalne podziękowania dla Pana Remigiusza Gila, jego pełen profesjonalizm, zaangażowanie i świetny kontakt z klientem doprowadziły do zakupu naszego pierwszego mieszkania. Pan Remigiusz jest niezwykle pomocny, skuteczny, kontaktowy i godny zaufania, dlatego nasza współpraca z Nim trwa nadal, przy wynajmie zakupionego lokalu. Dziękujemy i życzymy samych sukcesów!... Pokaż więcej

Łukasz Szczepaniak

Bardzo dziękuję Panu Łukaszowi Trębickiemu za zaangażowanie i profesjonalne podejście. Zna doskonale oferty którymi dysponuje i pomaga odpowiednio je dobrać do klienta. Życzę samych sukcesów i pozdrawiam.

Adrian Kasperski

Polecam biuro Tur Nieruchomości a w szczególności Pana Roberto Sochaj, który z całym swoim profesjonalizmem zajął się sprzedażą mego mieszkania od podpisania Umowy pośrednictwa na wyłączność aż do jego przekazania, ja w tym czasie mogłem zająć się spokojnie swoimi sprawami wiedząc, że nieruchomością zajmuje się Profesjonalista.

Małgorzata Rogowska

Profesjonalna i miła obsługa, począwszy od propozycji ofert , aż do finalizacji transakacji , a nawet później, dopilnowanie ,aby wszelkie formalności zostały sprawnie załatwione. Polecam agenta Roberto Sochaj , podwiezie do domu, przypomni o dokumentach, złoży w naszym imieniu papiery do Sądu itp.

Agnieszka Wielgosz

Trafiliśmy ze sprzedażą na bardzo trudny okres w moim życiu (śmierć taty niemal w dniu podpisania umowy %3A( ...) A jednak wszystko co dotyczy formalności się udało. Za co Bardzo Dziękujemy Agentowi ,którym jest Pan Roberto Sochaj. Pozdrawiamy i życzmy powodzenia na tej w sumie trudnej drodze Pana kariery!

Wojtek Andrzejuk

Dzień dobry. Serdeczne podziękowania dla Pani Jolanty Świerzbin, za pomoc w poszukiwaniu mieszkania i jego kupnie.

Marianna Moskal

Dzień dobry, Serdecznie dziękujemy za pozytywną opinię i %22dwa słowa%22 dot. współpracy. Cieszymy się, że mogliśmy pomóc i zapraszamy w przyszłości. Pozdrawiamy w imieniu Roberto.

валерия Франкевич

Polecamy z żoną współpracę z Biurem TUR i panią Jolantą Świerzbin. Dzięki jej profesjonalizmowi, zaangażowaniu i wsparciu udało nam się całkiem szybko kupić nasze pierwsze wspólne mieszkanie. Dużą zaletą p. Joli jest również sympatyczne podejście do swojej pracy, co sprawiło, że cała współpraca odbyła się w miłej atmosferze.

Krzysztof Mamiński

Bardzo dziękujemy Panu Remigiuszowi Gilowi (Tur Nieruchomości) za doskonałą współpracę przy wynajmie naszego mieszkania. Jesteśmy pod wrażeniem jego zaangażowania, dyspozycyjności i determinacji w skutecznym poszukiwaniu najemcy naszego mieszkania. Jesteśm przekonani, że jego profesjonalizm w połączeniu z wysoką kulturą osobistą zostanie jeszcze nieraz doceniony przez innych klientów. BS Jońscy

Ania Jonska

Współpraca z panią Patrycją Król przebiegła fachowo i profesjonalnie, serdecznie polecam%3A)n

Laura Stepaniak

Bardzo dziękujemy Pani Patrycji K. za współpracę i zaangażowanie w przeprowadzeniu transakcji zakupu mieszkania. Doskonała współpraca od początku do końca. Wszystko przygotowane w najdrobniejszych szczegółach. Współpraca z panią Patrycją K. fachowa i profesjonalna. Polecamy wszystkim.

Ryszard Stepaniak

Pełen profesjonalizm! Gorąco polecam to biuro nieruchomości, pracują tu osoby zaangażowane w wykonywaną pracę, znające się na niej oraz starające się o jak najlepsze warunki zarówno dla kupującego, jak i osoby sprzedającej mieszkanie. Pani Karolina i pan Kamil wzorowo wręcz przeprowadzili mnie przez proces zakupu nieruchomości, wszystko miałem wyjaśnione, oferta, a nawet kilka były jak najbardziej dopasowane do moich... Pokaż więcej

Bartłomiej Krowiak

Pełen profesjonalizm! Gorąco polecam to biuro nieruchomości, pracują tu osoby zaangażowane w wykonywaną pracę, znające się na niej oraz starające się o jak najlepsze warunki zarówno dla kupującego, jak i osoby sprzedającej mieszkanie. Pani Karolina i pan Kamil wzorowo wręcz przeprowadzili mnie przez proces zakupu nieruchomości, wszystko miałem wyjaśnione, oferta, a nawet kilka były jak najbardziej dopasowane do moich... Pokaż więcej

Bartłomiej Krowiak

Profesjonalna obsługa agentki Pani Marty Widła. Polecam innym na przyszłość.n

Darek M.

Dziękuję bardzo za miłą i profesjonalną obsługę p. Martynie Pietrzyk%3A-)Z czystym sercem polecam współpracę z panią Martyną.

Tomi Gi

Współpraca z panem Jackiem Jackowskim układała się wzorowo.Byłem na bieżąco informowany o potencjalnych najemcach i sprawach finansowych .Finalizacja umowy odbyła się szybko i fachowo .Polecam agencję TUR Nieruchomośći .

Dariusz Zdrodowski

Chciałabym bardzo podziękować Panu Kamilowi Kamińskiemu za pomoc w zakupie nowego jak i sprzedaży mojego starego mieszkania. Pierwszy raz spotkałam się z tak profesjonalnie wyświadczoną usługą pośrednictwa. Ogromna kultura jaką posiada Pan Kamil jak i profesjonalne podejście do tematu pomogły mi zminimalizować stres jaki zawsze wiąże się ze sprzedażą i zakupem mieszkania. Jest to osoba bardzo kompetentna, znająca się... Pokaż więcej

Magda Wojtaszek

W tym miejscu spotkałam się z profesjonalnym wsparciem i zaangażowaniem. Dziękuję Panu Krzysztofowi za wszystkie pomocne informacje. Polecam.

Dorota Nowicka

W tym miejscu spotkałam się z profesjonalnym wsparciem i zaangażowaniem. Dziękuję Panu Krzysztofowi za wszystkie pomocne informacje. Polecam.

Dorota Nowicka

Miałem przyjemność być obsługiwanym przez Pana Jacka Jackowskiego. Z przyjemnością i czystym sumieniem mogę wystawić mu najwyższa możliwa ocenę. Pełen profesjonalizm, zaangażowanie, zgłębienie problemu oraz całkowite zaangażowanie. Tylko dzięki jego kompetencjom, ta bardzo skomplikowana transakcja doszła do skutku. Polecam.n

kik i

Agencja Tur Nieruchomości spełniła w pełni moje oczekiwania, godna polecenia jest Pani Jolanta Świerzbin, z którą miałam przyjemność współpracować przy okazji sprzedaży mieszkania.Pani Jolanta to pełen profesjonalizm, bardzo kompetentna osoba, jest uprzejma,godny zaufania i krok po kroku tlumaczy co trzeba i kiedy załatwic. Polecam w szczególności Panią Jolantę.

Marta Cywinska

Dziękuję za pomoc Pani Jolanta Świerzbin.

Meri Meri

Agencja Tur Nieruchomości spełniła w pełni moje oczekiwania - w szczególności Pan Roberto Sochaj, z którym miałam przyjemność współpracować przy okazji sprzedaży mieszkania na Tarchominie, okazał się bardzo kompetentną i profesjonalną osobą, jest uprzejmy, komunikatywny i godny zaufania. Polecam usługi zarówno Tur Nieruchomości, jak i Pana Roberto

Kasia Jerke

Sprzedaż nieruchomości przy takim profesjonalnym wsparciu to sama przyjemność! POLECAM współpracę z p.Kamilem Kamińskim

Kamil Pątkowski

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności.

Nowe zapisy w Polityce Prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.

Zaawansowane