Rekomendacje

Spokojnie polecam Agencję, a zwłaszcza p. Jolę Świerzbin - sprzedaż załatwiona szybko, profesjonalnie i dokładnie na ustalonych warunkach; pełne i kompetentne wyjaśnienia, brak niedomówień.

Grzegorz Krusiec

Serdecznie polecam! Pan Łukasz bardzo profesjonalnie zajął się wszelką dokumentacją i pomógł w dopełnieniu wszelkich formalności. Dzięki jego pomocy błyskawicznie udało się znaleźć nowych najemców. Jestem w pełni usatysfakcjonowana i z pewnością jeszcze skorzystam z usług tego biura.

Weronika Tkaczuk

Pełny profesjonalizm i kompleksowa pomoc w znalezieniu najemcy mieszkania. Dziękuję za współpracę.

Norbert Krzeminski

Pani Agnieszko, dziękuję za niezwykle profesjonalną i sprawnie przeprowadzoną transakcję wynajmu mieszkania. Wszystko odbyło się błyskawicznie i przy pełnym zadowoleniu wszystkich ze stron. Jeszcze raz serdecznie dziękuję i pozdrawiam.

Norbert Krzeminski

Polecam współpracę - szczególnie ze względu na pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Transakcja przeprowadzona przy pomocy Pani Marty Widły przebiegła płynnie i bez problemów, a wszystkie pojawiające się wątpliwości były od razu wyjaśniane

Magdalena S.

Polecam współpracę z Panią Karolina z Tur Nieruchomości. Pełen profesjonalizm od pierwszego spotkania. Kultura, doświadczenie i niebywała skuteczność. Znajomość rynku i doradztwo. Pozdrawiam!

Slawomir Rajczewski

Polecam ze względu na profesjonalne podejście, zaangażowanie i dyspozycyjność w trakcie całego procesu zakupu. Mam nadzieję na współpracę w przyszłości.

Wojciech Marchlewski

SERDECZNIE POLECAM USŁUGI AGENCJI TUR NIERUCHOMOŚCI .DZIĘKUJĘ PANU ROBERTO SOCHAJ ZA PROFESJONALIZM,KULTURĘ OSOBISTĄ I SKUTECZNOŚĆ W DZIAŁANIU.

Mirosława O.

Gratulacje dla Pani Wiktorii Szczęsnej. Pełna peofeska z jej strony, szybka pomoc, kompetencja, BRAWO.

Dariusz Lupus

Wraz z partnerką serdecznie polecamy Panią Martę. Jest bardzo profesjonalna i cierpliwa. Bardzo dobrze wytłumaczyła nam wszystkie zagadnienia związane z wynajmem i pomimo załatwiania wszystkich formalności drogą elektroniczną udało nam się sfinalizować wynajem. Pozdrawiamy!

Mateusz Kupis

Profesjonalnalny, rzetelny i bardzo sympatyczny doradca Pan Remigiusz Gil. Pan ten pomógł mi znaleźć i kupić mieszkanie az do sfinalizowania transakcji.nPolecam firmęnTUR NIERUCHOMOSCI a zwłaszcza tego agenta. Dziekuje bardzo

Anna Dudzic

Dziękuję bardzo i gorąco polecam współprace z agencją! Pani Karolina Grudzińska-Wolińska nie tylko pomoże znaleźć mieszkanie, ale i załatwić wszystkie pytania organizacyjne! Przyjemna, ciepła i wyrozumiała. W końcu przeprowadziłam się i bardzo z tego się cieszę!

Julia Sirenko

Bardzo dziękuję za współpracę. Będę się zgłaszał w przyszłości. n

Michał Góralskin

Sprzedawałam i kupowałam mi3szkanie z Panią Martą Widłą. Polecam gorąco, troskliwa współpraca, zaangażowanie pelne. Pani Martą naprawdę jest godna polecenia agentką. Polecam

Kinga Kacprzak

Pani Marta Widła opieka nad klientem od A do Z, pomocna w każdej sprawie.Polecamn

Michał Konopka

Z czystym sumieniem mogę polecić usługi Biura Nieruchomości TUR - to jedno z najbardziej profesjonalnych biur tego typu, z którymi miałam do czynienia. Agenci bardzo zaangażowani i nastawieni na klienta i jego sprawę. To rzadkie w dzisiejszych czasach. Szczególnie polecam Panią Martę Widłę, która profesjonalnie i cierpliwie przeprowadziła mnie przez przez wszystkie etapy sprzedaży mojego starego mieszkania i zakupu n... Pokaż więcej

Danuta Pytlak

Gorąco polecam Tur Nieruchomosci. Agencja z prawdziwego zdarzenia. Zaangażowanie pani Agnieszki przeogromne, a pomoc w zorganizowaniu wszelkich detali nieprawdopodobna! Raz jeszcze dziękuję Pani Agnieszko za współpracę.

Romuald Walecki

Bardzo wdzięczni za pomoc w znalezieniu mieszkania na wynajem, osobiście Pani Agnieszce Gozdek. Szybko znalazła dla nas mieszkanie, cały czas doradzała, informowała. Bardzo profesjonalnie podejście oraz miła współpraca. Dziękuję i polecam!)

Alina Ksenzovets

Pani Agnieszka wspiera bardzo profesjonalnie na każdym kroku. Przypomina o terminach. Bardzo miły kontakt.

Agnieszka Gawrońska

Moja rodzina i ja jesteśmy bardzo zadowoleni z pracy Agnieszki Gozdek. Pani pomogła szybko i sprawnie rozwiązać wiele spraw. Polecam.

Oleksandr Riaboshapka

Polecam serdecznie Panią Jolantę Świerzbin z Tur Nieruchomości. W sposób ekspresowy znalazła osobę, która kupiła moje mieszkanie za lepszą cenę niż oferowała mi inna firma. Dziękuję!

Anna Jędrzejczyk

Panie Łukaszu, To nasza kolejna współpraca. Doceniam Prana podejście%3A dostępność i zaangażowanie, Pana znajomość rynku nieruchomości i doświadczenie w najmach obcokrajowcom oraz sprawną organizację dopełnienia formalności.

Edyta Skolimowska

Super, dziękuję Panie Łukaszu za profesjonalną i szybką obsługę z Pana strony.

Katarzyna Sawicka

Śmiało polecam Pana Łukasza Trębickiego z Tur Nieruchomości - jest dobrym fachowcem, konkretnym i rzeczowym, z doświadczeniem i wiedzą oraz profesjonalnym podejściem.

Artur Bagrij

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności.

Nowe zapisy w Polityce Prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.

Zaawansowane