Rekomendacje

Pani Jolanta jest super specjalistą, polecam.

Larysa Demchuk

They are Expert specially Mrs. Małgorzata Gryciel who find the best affordable office within few days. She is Self motivated and flexible with client demands. I had a good experience with her and her team.

Bardia Salemi

Wielkie podziękowanie za fachową pomoc w zakupie mieszkania dla Pani Jolanty Świerzbin. Pani Jola, to osoba kompetentna, w pełni zaangażowana w swoją pracę, otwarta i dyspozycyjna. Jej profesjonalizm i zaangażowanie umożliwiły sprawne przejście przez złożone procedury prawne i administracyjne.nSzczerze i serdecznie polecam. G.U.

Grażyna Utych

Współpraca z Panią Agnieszką Gozdek i z Panem Krzysztofem Jaroszkiem stała na bardzo wysokim poziomie. Pełen profesjonalizm i ogromna wiedza. Jestem zadowolona. Te dwie młode sympatyczne osoby są godne polecenia. Dziękuję.

klaudia zbrozek

Z czystym sumieniem polecam panią Agnieszkę Gozdek. Z jej strony przede wszystkim fachowo i sprawnie. Z uśmiechem na twarzy służy swoją wiedzą i pomocą klientom .

M Smy

Profesjonalna obsługa godna polecenia

moch6k6

Jestem zadowolona ze sprzedaży mojego mieszkania, wszystko się odbyło szybko i profesjonalnie.n

Дарья Ковалёва

Profesjonalna obsługa. Bardzo fachowe porady oraz miła i życzliwa obsługa. Polecam Agencję wszystkim, którzy chcą sprzedać lub kupić nieruchomość.

Alina Modrzejewska

Dziękujemy Pani Jolancie za wsparcie w kupnie pierwszego mieszkania. Zawsze mogliśmy liczyć na pomoc, szybką responsywność i elastyczność. Do zobaczenia!

Pamela Bełz

Współpraca z Panią Jolantą Świerzbin z TUR Nieruchomości to czysta przyjemność. Zaangażowanie, profesjonalizm, dbałość o szczegóły... Polecam wszystkim, którzy potrzebują wsparcia przy sprzedaży/wynajmie nieruchomości. Dzięki wspomnianej współpracy proces przebiegł bardzo sprawnie i bezproblemowo.

Elwira Grudzinska

Dziękujemy Jadwidze Wójs za eksperckie wsparcie w trakcie w konsultacji.nDzięki jednej rozmowie wytłumaczyła nam dokładnie wszystkie niuanse związanenz wynajmiem mieszkania i obecnym rynkiem nieruchomości. Świetna zajomość prawa i życzyliwe, bardzo profesjonalne podejściensprawiają że będziemy dalej polecać usługi.nnDzięki jej wiedzy uniknęliśmy przykrych niespodzianek i mogliśmy poznać sprawę z każdej perspektywy.nS... Pokaż więcej

Harp3goon

Dziękujemy Pani Karolinie Fopke za sprawne doprowadzenie do transakcji sprzedaży naszego domu. Co najważniejsze zadziało się to w naprawdę krótkim czasie.nCieszymy się, że nasza współpraca z Panią Karoliną odbywała się na zasadzie wzajemnego szacunku, wzorowego kontaktu zarówno w trakcie początkowej fazy współpracy, jak i w momencie przygotowywania się do ostatecznej transakcji sprzedaży.nProfesjonalne podejście, peł... Pokaż więcej

Agnieszka Ślubowska-Jukiel

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z p. Agnieszką Gozdek. Pełen profesjonalizm, rzetelność i miła atmosfera. Jeśli kiedykolwiek jeszcze będę chciała kupić lub sprzedać jakaś nieruchomość na pewno zwrócę się do p. Agnieszki.

Zuzanna Stadnicka-Dmitriew

Dzień dobry, serdecznie dziękuję Pani Agnieszce Gozdek za pomoc przy sprzedaży mieszkania. Jej ogromna wiedza, profesjonalizm i zaangażowanie w cały proces sprzedaży sprawiły, że czułam się zaopiekowana na każdym etapie transakcji, wzorowo przygotowana merytorycznie z cierpliwością udzielała wszelkich informacji, pozostawała ze mną w stałym kontakcie. Dzięki Pani Agnieszce mieszkanie szybko znalazło nowych właściciel... Pokaż więcej

Anna Jaroszewska

Bardzo polecam usługi świadczone przez Panią Wiktorię Szczęsną. Niezwykle miła, sympatyczna i bardzo kompetentna osoba, która pomogła mi wynająć moje mieszkanie.

Monika Domańska

Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić Panią Wiktorię Szczęsną, która pomogła nam przebrnąć przez trudny proces sprzedaży i zakupu mieszkania. Dzięki swojemu profesjonalizmowi, dużemu zaangażowaniu oraz uśmiechowi i otwartości zdecydowanie ułatwiła nam przejść przez wszystkie etapy zamiany mieszkania. Serdecznie polecam !

Mirosław Adamczyk

Rzetelność i terminowość świadczonych usług, pełne zaangażowanie, gwarancja szybkiego działania, indywidualne podejście do klienta

Agnieszka Kostrzewińska

Polecam biuro Tur Nieruchomości, które pośredniczyło w sprzedaży mieszkania. Gratuluję pracownika panią Małgorzatę Grygiel, która wykazała się profesjonalizmem, wysoką kulturą osobista oraz z wyrozumiałością i cierpliwoscią odpowiadała na pytania.

Monika B

Zakup mieszkania z panią Agnieszką Gozdek to czysta przyjemność. Pełny profesjonalizm, nie sądziłem że można spotkać jeszcze tak zaangażowanych i oddanych swojej pracy pracowników. Serwis i doradztwo na każdym etpaie 24/7 (dosłownie).

Piotr S

Serdecznie polecamy z partnerem Panią Zofię Kosakowską! Stresujący czas poszukiwań mieszkania na wynajem Pani Zofia skróciła nam w trymiga, biorąc pod uwagę wszystkie nasze potrzeby. Już od miesiące cieszymy się nowym mieszkaniem znalezionym dzięki zaangażowaniu i fachowej pomocy Pani Zosi.

Aga Sadowska

Bardzo polecam usługi agentki nieruchomości Pani Karoliny Fopke.nZajęła się z sercem starszą osobą przeprowadzając ją przez wszystkie zawiłości sprzedaży mieszkania.nKlasa sama w sobie-bardzo dziękuję-brawo.nPrzy wszelkich okazjach będę polecał usługi tego biura nieruchomości a szczególnie Pani Karoliny-bardzo zadowolony klient.

Janusz Nisengolc

Polecam współpracę z Panią Karoliną Fopke. Bardzo profesjonalne podejście do klienta i do całego procesu sprzedaży nieruchomości.

Kamil Kiełbowicz

Jestem bardzo zadowolona z usług TUR Nieruchomości, a szczególnie z pracy Pana Karola. Wszystko od początku jasne i przejrzyste. Pan Karol jest bardzo cierpliwy i odpowiada na wszystkie pytania %3A)nSerdecznie polecam.

Martyna Todorska

Jestem bardzo miło zaskoczony współpracą z Tur Nieruchomości. Dziękuję Pani Wiktorii Szczęsnej za cierpliwe oprowadzanie i Panu Łukaszowi Trębickiemu za profesjonalne dopięcie transakcji.

Paweł Kołaczkowski

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności.

Nowe zapisy w Polityce Prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.

Zaawansowane