Manager ds. Strategii i Relacji Inwestorskich
Rekomendacje: 47

Referencje i opinie - zobacz jak inni oceniają moją pracę

Profesjonalnie, rzeczowo. Polecam w 100%. Pani Liliana Lenart tak poprowadziła sprawę, że nic nie mogę dodać !!!!

Michał Nyk

Chciałbym bardzo podziękować agencji Tur a w szczególności pani Lilianie za profesjonalne przygotowanie naszego mieszkania na sprzedaż i miłą współpracę. Kawał dobrej roboty :) Serdecznie polecam!

Jan Poczobut

Polecam Panią Lilianę Lenart z Tur Nieruchomości, która sprzedawała nasze mieszanie. Transakcja została przeprowadzona szybko i sprawnie, na każdym etapie mogliśmy liczyć na pomoc Pani Liliany, z którą kontakt był rewelacyjny. Dziękujemy! Magdalena.

Magdalena Dg

Bardzo chciałbym podziękować Pani Lilianie Lenart za jej zaangażowanie, profesjonalizm i podejście do tematu. Doskonale rozumie potrzeby kupującego. Dostępna o każdej porze dnia i nocy zawsze chętnie służy pomocą, informacją i radą. Osoba zdecydowanie godna polecenia :)

Michał Gajewski

Rewelacyjna obsługa. Pan Tadeusz zaangażowany, pomocny. Mieszkanie sprzedane w 1,5 miesiąca.

Michał Ostrowski

Polecam obsługę Tur Nieruchomości a w szczególności Pana Tadeusza Jędrysiaka. Z Panem Tadeuszem mieszkania szukaliśmy od blisko 3 lat i przez cały ten okres był dla nas wsparciem mimo że nasze oczekiwania rosły z dnia na dzień :) Dziś wiem, ze kupno i sprzedaż naszego M przy udziale Pana Tadeusza to czysta przyjemność. Panie Tadeuszu, bardzo dziękujemy

Bartłomiej Połeć

Polecam w 100 %. Pełen profesjonalizm, znakomity kontakt, polecam.

Olena Grochowska

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panem Tadeuszem Jędrysiak. Pełne zaangażowanie i profesjonalizm. Dobra ocena preferencji klienta. Polecam.

Małgorzata Ceroń

W agencji TUR natrafiłam na pośrednika pana Tadeusza Jędrysiaka. Od początku pan Tadeusz zaopiekował się nami miło i profesjonalnie. Przeprowadził przez całą transakcję zakupu mieszkania i od początku do końca służył dobrymi radami. Polecam serdecznie współpracę właśnie z tą agencją i właśnie tym pośrednikiem! Pełen profesjonalizm!!!

Iwona Frankowska

Doradcą, który ze mną współpracował był Pan Tadeusz Jędrysiak. Zdecydowanie polecam jego pośrednictwo w kupnie mieszkania, ponieważ niezwykle sumiennie wykonuje swoje obowiązki - tak, aby klient cały proces odczuł jak najmniej uciążliwe. Profesjonalny, otwarty i niezwykle życzliwy człowiek. Polecam! :)

Agata Warzybok

Polecam współpracę z Panem Tadeuszem Jędrysiakiem. Jest profesjonalistą, który stara się bezpiecznie i skutecznie przeprowadzić całą transakcję.

Anna Antoszewska

Agencja pierwsza klasa! Powierzyłam im sprzedaż mojego mieszkania i miałam spokojna głowę. Pan Tadeusz Jędrysiak zajął się sprzedażą z pełnym oddaniem. Szybko przygotował ogłoszenie i jeszcze szybciej znalazł kupca! Polecam gorąco! Jeśli nie wiesz jak sprzedać lub kupić mieszkanie czy dom zleć to profesjonalistom!! Agencja TUR Nieruchomości to 100% profesjonaliści!

Gizella Martyna

Pan Tadeusz Jędrysiak z Tur Nieruchomości to profesjonalista na najwyższym poziomie. Ogromnie zaangażowany i bardzo pomocny a przy tym cierpliwy i sympatyczny. Indywidualne podejście do klienta, polecam wszystkim zainteresowanym.

Piotr Pawlak

Serdeczne podziękowania dla Pani Liliany Lenart za pomoc w znalezieniu i poprowadzenia całej transakcji przy zakupie wymarzonego mieszkania. Od początku do samego końca pomocna i z super podejściem nawet dla wymagających klientów. Polecam!

Izabela Antecka

super obsługa bardzo miła i profesjonalna

Dwór Wapowce

Jestem zadowolony ze współpracy z firmą, a zwłaszcza ze współpracy z panią Lilianą - pomocna, uśmiechnięta, profesjonalna. Udzielała, a kiedy trzeba uzyskiwała odpowiedzi na wszystkie zadane pytania związane z oglądanymi mieszkaniami i procedurą zakupu. Po zakupie poinstruowała mnie w sprawie tego co dalej będę musiał zrobić na własną rękę. Bardzo polecam.

Bartłomiej Ryś

Wynajmowałem swoje mieszkanie przez agencje i jestem bardzo zadowolony. Ogłoszenie opublikowane jednego dnia, a kilka dni później już podpisana umowa z nowym wynajmującym. Pani Liliana to profesjonalistka i do tego miła osoba. Szczerze każdemu polecam kontakt właśnie z tą pośredniczką agencji TUR.

Cezary

Pani Liliana z Tur Nieruchomości jest rzeczową i pomocną profesjonalistką. Nie namawia do tego co jest wygodne dla niej, ale słucha potrzeb i wymagań klienta, a następnie stara się im sprostać. Można liczyć na jej wsparcie i zaangażowanie, a w przypadku zakupu mieszkania z rynku wtórnego, nawet na własną inicjatywę w poddawaniu pomysłów remontowych. Cechuje się wysoką kulturą osobistą, taktem i sumiennością. Jeśli zo... Pokaż więcej

Hub Jan

Polecam serdecznie. Pani Liliana Lenart zajęła się wyszukaniem, przedstawieniem oraz wszelkimi formalnościami i niedogodnościami związanymi z kupnem odpowiedniego mieszkania w sposób bardzo szybki i w pełni profesjonalny. Cały proces od wyszukania po kupno pilotuje, o wszystkim informuje i doprowadzą sprawę do samego końca. Na każdym kroku widać było ogromne zaangażowanie, jeśli ktoś szuka mieszkania i ma nawet duże ... Pokaż więcej

Michał Dwórznik

Mieliśmy przyjemność współpracować z Panią Lilianą Lenart przy zakupie nieruchomości z rynku wtórnego. Serdecznie polecamy. Pani Liliana wykazała się wysokim profesjonalizmem, dbałością o szczegóły. Żadne formalności nie były straszne, ponieważ Pani Liliana do wszystkiego nas przygotowywała. Kontakt i dyspozycyjność również na najwyższym poziomie. Szczerze polecamy.

Marta Krawczyk

Polecam serdecznie biuro Tur Nieruchomości. Współpraca przebiegła bardzo sprawnie i co najważniejsze skutecznie, ponieważ udało się szybko i w dobrej cenie sprzedać nieruchomość. W szczególności polecam Panią Lilianę Lenart za pełne zaangażowanie, profesjonalne podejście do klienta, dobrą organizację oraz dyspozycyjność. Pani Liliana służyła radą i pomocą oraz sprawnie załatwiała wszelkie formalności. Poza tym jest b... Pokaż więcej

Edyta Karaśkiewicz

Polecam te biuro nieruchomości. Szczególnie Panią Liliane Lenart która wie jak zadbać o klienta i fachowo doradzi.

Marcin Sochański

Polecam współpracę Agencją Nieruchomości TUR- to profesjonaliści, a dodatkowo przemili ludzie :) Szczególne podziękowania dla Pani Liliany!!!

Ania

Sprzedawałam swoje mieszkanie z Tur Nieruchomości. W tydzień znaleźli mi klienta i pilotowali całą sprzedaż. Polecam Panią Lilianę Lenart, która wszystkim się zajęła.

A.K.

Polecam szczególnie Panią pośredniczkę Lilianę, fachowa obsługa, pozytywne nastawienie i indywidualne podejście do klienta.

Natalia

Zasłużona pozytywna opinia dla TUR NIERUCHOMOŚCI – za sprzedaż starego mieszkania i błyskawiczne znalezienie nowego idealnego lokum. Ogromne uznanie dla Pani Liliany Lenart za profesjonalizm, życzliwość i uśmiech.

Tomasz Trojanowski

Pani Liliana - no cóż - Mistrzyni w tym robi, pełne zaangażowanie, profesjonalizm. Po rozpoczęcia współpracy z p. Lilianą miałam bardzo dużo klientów , sprzedała moje mieszkanie w tempie błyskawicznym. I co najważniejsze p. Liliana przyprowadzała konkretnych klientów , każde mieszkanie jest inne i trzeba dopasować klienta - a p. Liliana właśnie to zrobiła z niezwykłą starannością. Bardzo dziękuję za współpracę.... Pokaż więcej

Katarzyna Polewicz

Firma już drugi raz znalazła mi najemcę. Tym razem zostawiłem im tylko klucze i czekałem aż poprosili mnie o stawienie się na podpisanie umowy z najemcą.

Piotr Wojciechowski

Serdecznie polecam Panią Lilianę Lenart. Bardzo sprawnie i profesjonalnie zadbała o wszystkie szczegóły transakcji. Faktycznie to lokalny specjalista od nieruchomości.

Renata Kurt

Mój kontakt roboczy z TUR Nieruchomości należy do bardzo udanych. Duża w tym zasługa Pani L. Lenart, która bardzo skutecznie zaangażowała się w sfinalizowanie wynajmu mojego mieszkania. Gratulacje!

Wiesław

Pani Liliana z TUR Nieruchomości zasługuje wyłącznie na pochwały za swój profesjonalizm i zaangażowanie. Stara się zaspokoić nawet najbardziej wymagających klientów robiąc to z uśmiechem i w pełni profesjonalnie. Polecam bardzo serdecznie wszystkim, którzy szukają dobrego, fachowego doradcy. Gorące podziękowania należą się także Panu Aleh za wyczucie sytuacji, szybkość i profesjonalizm w działaniu. Tak trzymać !!!!... Pokaż więcej

Agnieszka Będzikowska

Bardzo pozytywnie oceniam współpracę z Panią Lilianą Lenart. Za profesjonalizm, skuteczność oraz sprawną i miłą obsługę.

Marzena Krupińska

Współpraca z tym Biurem to czysta przyjemność. Pani Liliana Lenart jest osobą miłą i serdeczną, a komunikacja z nią przebiegała na najwyższym poziomie. Profesjonalne podejście do klienta oraz pomoc w wielu kwestiach. Sprzedaż mieszkania odbyła się sprawnie i szybko, bez jakichkolwiek problemów. Polecam to biuro, a w szczególności usługi Pani Liliany!

Arek M

Ja jako klientka Tur Nieruchomości, oczekiwałam ... profesjonalizmu, zaangażowania, otwartości, dyspozycyjności od doradcy Państwa firmy i to wszystko otrzymałam od Pani Liliany Lenart! Wspomnę, że Pani Liliana jest nie tylko bardzo kompetentną pracownicą, ale również życzliwą i uśmiechniętą osobą :) Gratuluje posiadania w zespole tak konkretnej pracownicy. Absolutnie polecam osobę Pani Liliany Lenart.... Pokaż więcej

Krystyna Habetin

Szczerze polecam biuro TUR Nieruchomości! Biuro wyróżnia profesjonalizm, zaangażowanie, efektywność, dyspozycyjność 24h oraz stosowanie najnowszych narzędzi reklamowych. Serdecznie dziękuję Panu Kamilowi Kamińskiemu za jego otwartość, profesjonalizm, kulturę osobistą, uśmiech i skuteczność w działaniu! Dziękuję również Pani Lilianie! wspólnie z Panem Kamilem stworzyli niezawodny team!!! ? Brawo TUR Nieruchomości! Bra... Pokaż więcej

Marina Jeśko

Polecamy współpracę z przedstawicielką biura TUR NIERUCHOMOŚCI - Panią Lilianą Lenart. Cały proces zakupu - od wyszukania interesujących ofert, przez ich omówienie, aż do samego zakupu przebiegł błyskawicznie. Pełen profesjonalizm. Serdecznie dziękujemy.

Rafał Turek

Polecam biuro Tur Nieruchomości. Dzięki współpracy z Panią Lilianą udało się sfinalizować transakcję bez konieczności troszczenia się o wszelkie formalności

Mateusz Wiącek

Wraz z mężem serdecznie polecamy Panią Lilianę Lenart. Jest Ona osobą bardzo kompetentną, miłą i ciepłą. Każde spotkanie z Panią Lilianą było przyjemnością i miło spędzonym czasem. Zawsze mogliśmy liczyć na dobre rady i wsparcie ze strony Pani Liliany. Była dla nas dostępna zawsze gdy tego potrzebowaliśmy, wspierała nas w trudnych decyzjach i informowała o możliwych problemach. Polecamy z całego serca Agata i Dominik... Pokaż więcej

Agata

Polecam współpracę z Panią Lilianą Lenart z Tur Nieruchomości. Bezproblemowy kontakt oraz możliwość negocjowania prowizji. Poziom entuzjazmu i profesjonalizmu zdecydowanie przewyższa zaangażowanie agentów innych firm działających na rynku (korzystaliśmy z przynajmniej 3 innych). Wybór opiera się na rozmowie i rozważaniu za i przeciw, a nie wciskaniu pierwszej dostępnej oferty.

Hubert Kustra

Polecam z przyjemnością agencje Tur Nieruchomości, mieliśmy przyjemność wpolpracować z panią Liliana, w każdym momencie mogliśmy liczyć na kontakt telefoniczny jak i sms-owy, fachowe doradztwo i podejście do klienta nie tylko sprzedającego ale i kupującego.

and H

Wraz z Żoną jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panią Lilianą Lenart oraz biurem Tur Nieruchomości. Główną przyczyną, dla której jesteśmy zadowoleni jest fakt, że Pani Liliana szybko i sprawnie sprzedała nasze mieszkanie. Mógłbym jeszcze dodać, że to wszystko w cenie, która była w naszych oczekiwaniach.

Darek

Współpracowałam z Panią Lilianą Lenart przy poszukiwaniu mieszkania. Bardzo miła i konkretna osoba. Polecam ją i Biuro Tur Nieruchomości.

Jolanta Z.

Polecam agencję Tur-nieruchomości. I polecam Panią Lilianę Lenart. Profesjonalizm . Transakcja przeprowadzona bardzo sprawnie. Bardzo miła osoba. Super kontakt. Marcin Miłoszewski.

Marcin M.

Współpracowaliśmy z panią Liliana przy zakupie mieszkania. Polecamy z całego serca. 100% profesjonalizm, zaangażowanie, kontakt, współpraca. Nareszcie pośrednik który zna ofertę, słucha potrzeb klienta i jest kompetentny. Oczywiście transakcja zakończona pomyślnie. Polecam.

Dominika Balcerzak

Agencję TUR Nieruchomości polecam wszystkim zainteresowanym, fakt, że mieszkanie od momentu podpisania umowy sprzedało się w 2 miesiące mówi sam za siebie, od siebie dodam że wystrój, prezentacja, spacer w 3D i sama oferta mieszkania przedstawiona na rynku była na najwyższym poziomie , a do tego wszystko poparte bardzo osobistym i w pełni profesjonalnym zaangażowaniem Pani Liliany . Dziękuję. I jeszcze raz polecam .... Pokaż więcej

Grzegorz

Współpracowałam z Panią Liliana. Bardzo miła, sympatyczna osoba, pomocna, bardzo zaangażowana w to co robi. I to co najważniejsze skuteczna w swoich działaniach - nasze mieszkanko znalazło nowych właścicieli w ciągu 2 miesięcy od podpisania umowy z agencją Tur. Polecam.

Kinga Wątkowska

Pani Liliana to osoba na wskroś profesjonalna i dokładna, a przy tym bardzo serdeczna i pomocna. Każdemu zainteresowanemu kupnem/sprzedażą nieruchomości życzę, ażeby miał szczęście i trafił na tak doskonałego pośrednika, jak właśnie Pani Liliana.

Jolanta

Zostaw wiadomość, odpowiem najszybciej jak to możliwe!

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności.

Nowe zapisy w Polityce Prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.

Zaawansowane