Rekomendacje

Bardzo profesjonalna i miła obsługa oraz komunikatywność i fachowość w działaniu. Polecam wszystkim.

Bartłomiej Sarzała

Z całym sumieniem mogę polecić agencję, a w szczególności Panią Wiktorię szczęsna. Bardzo profesjonalna i miła obsługa, na pewno jak będę potrzebował kolejny raz pomocy to będę korzystał.

Daniel Brzeziński

Chciałabym się podzielić opinią na temat współpracy z Agencją TUR Nieruchomości pod którą kryje się nie korporacja, a cudowni %22posłani z nieba%22 ludzie - mowa w tym miejscu o Pani Wiktorii Szczęsnej. Piszę w ten sposób ponieważ w październiku 2023 r. miałam ogromną przyjemność poznać i współpracować nz wspaniałym i pięknym Aniołem, który znalazł,nzaprezentował i przeprowadził cały proces zakupu mojego miejsce na z... Pokaż więcej

Anna

W pelni polecam uslugi TUR Nieruchomosci. Wspolpraca z Pania Agnieszka Gozdek byla przyjemnoscia. Jej wiedza, zaangazowanie, cierpliwosc i zyczliwosc pozwolily na szybkie zrozumienie i przeprowadzenie calego procesu. Jej proaktywne i indywidualne podejscie do potrzeb klienta jest godne podziwu. Dziekuje i polecam.

Anna Świątecka

Z pomocą Tur Nieruchomości sprzedałem mieszkania. Pani Wiktoria Szczęsna poprzez swoje zorientowanie, zaangażowanie, elastyczność i życzliwość wykazała się w mojej ocenie dużym profesjonalizmem. Transakcja została zrealizowana błyskawicznie i jestem z transakcji zadowolony. Polecam

Mirosław Syrek

Panu Roberto Sochaj oraz Panu Łukaszowi Trębickiemu dziękuję za pomoc przy zakupie mieszkania. Współpraca z biurem okazała się wysoce owocna. Panowie prezentują wysoki profesjonalizm, zaangażowanie oraz merytoryczność. Jesteście godni polecenia innym klientom.

Mariusz Lewandowski

Panu Roberto Sochaj oraz Panu Łukaszowi Trębickiemu dziękuję za pomoc przy zakupie mieszkania. Współpraca z biurem okazała się wysoce owocna. Panowie prezentują wysoki profesjonalizm, zaangażowanie oraz merytoryczność. Jesteście godni polecenia innym klientom.

Mariusz Lewandowski

Wielkie podziękowanie za pomoc w zakupie mieszkania. Polecam współpracę z firmą TUR Nieruchomości. Pan Lukaszn

Екатерина Соловарова

Bardzo profesjonalne biuro. Jestem bardzo zadowolony. Dziękuję!n

Paweł Wieczorek

Polecam biuro Tur-Nieruchomości. Bardzo dziękuję Panom Łukaszowi Trębickiemu i Roberto Sochaj za miłą i owocną współpracę.n

Paweł Wieczorek

Kontakt z Panią Anną był czystą przyjemnością. Pani Ania bardzo miła, cechująca się ciepłem i zaangażowaniem. Najlepszy pośrednik nieruchomości z którym miałam do czynienia. Jest bardzo pomocna i profesjonalna. Polecam tę Panią pośrednik bo ja na pewno będę nadal korzystać z Jej usług.

Nina Sz.

Polecam współpracę z firmą TUR Nieruchomości! Pani Karolina Fopke pomagała nam profesjonalnie przez cały czas od początku do zakończenia transakcji! Serdecznie polecam!

Hubert Gałczyński

Z największą przyjemnością chcę podzielić się moją opinią, która dotyczy firmy TUR Nieruchomości i jej pracowników a w szczególności Pani Anny Chojnackiej. Niezwykle rzetelna osoba, o wysokiej kulturze i bardzo dużym uroku osobistym, komunikatywna z super podejściem do klienta. Spotkania profesjonalne, prowadzone w przyjemnej atmosferze, z naprawdę ogromną dawką wiedzy dotyczącą rynku nieruchomości. Pani Anna służy s... Pokaż więcej

Ewa Kropiwnicka

Jestem zadowolona ze współpracy z p. Łukaszem Trębickim, który w sposób profesjonalny i skuteczny pomógł mi wynająć mieszkanie. Następnym razem będę wiedziała do kogo się zgłosić. Polecam %3A)

Joanna

Serdecznie dziękuję p. Karolinie Fopke za wspaniałą merytoryczną opiekę. Pani Karolina wspomagała nas swoją wiedzą, fachową pomocą i życzliwością na każdym etapie transakcji. Dzięki niej niezwykle trudna transakcja, z niemiłym akcentem, zakończyła się pomyślnie.

Małgorzata Włodarczyk

Serdecznie polecam agencje. Szybkie załatwienie sprawy. Bardzo polecam Panią Jolantę, miła obsługa, bardzo płynnie i łatwo przechodził proces wynajęcia mieszkania.

Mariya Yakubska

Profesjonale podejście do klienta, pomoc w każdym zakresie zarówno dla sprzedającego, jak i kupującego, polecam Panią Jolantę, która pośredniczyła w sprzedaży mieszkania za jej doświadczenie i kompleksową pomoc

Bogdan S

W kwietniu kupowaliśmy mieszkanie w Warszawie za pomocą Pani Jolanty Ś. z tej agencji. Pani Jolanta była w kontakcie z nami, naszym doradcą hipotecznym oraz sprzedawcą 24/7, rozmawialiśmy i późno wieczorem, i w weekendy. Pomogła bardzo szybko dostać brakujące dokumenty z urzędu, od właścicieli, sama spotkała się ze specjalistą w sprawie wyceny nieruchomości dla banku, również zorganizowała wizytę u notariusza w jedyn... Pokaż więcej

Наталья

Pani Jolanta jest super specjalistą, polecam.

Larysa Demchuk

They are Expert specially Mrs. Małgorzata Gryciel who find the best affordable office within few days. She is Self motivated and flexible with client demands. I had a good experience with her and her team.

Bardia Salemi

Wielkie podziękowanie za fachową pomoc w zakupie mieszkania dla Pani Jolanty Świerzbin. Pani Jola, to osoba kompetentna, w pełni zaangażowana w swoją pracę, otwarta i dyspozycyjna. Jej profesjonalizm i zaangażowanie umożliwiły sprawne przejście przez złożone procedury prawne i administracyjne.nSzczerze i serdecznie polecam. G.U.

Grażyna Utych

Współpraca z Panią Agnieszką Gozdek i z Panem Krzysztofem Jaroszkiem stała na bardzo wysokim poziomie. Pełen profesjonalizm i ogromna wiedza. Jestem zadowolona. Te dwie młode sympatyczne osoby są godne polecenia. Dziękuję.

klaudia zbrozek

Z czystym sumieniem polecam panią Agnieszkę Gozdek. Z jej strony przede wszystkim fachowo i sprawnie. Z uśmiechem na twarzy służy swoją wiedzą i pomocą klientom .

M Smy

Profesjonalna obsługa godna polecenia

moch6k6

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności.

Nowe zapisy w Polityce Prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.

Zaawansowane