Rekomendacje

Witam, z czystym sumieniem polecamy Panią, Jolanta Świerzbin, osoba bardzo zaangażowana w swoją pracę i pomoc klientom, bardzo miła współpraca. Polecamy

Nicole Kotowska

Pan Krzysztof Derdzikowski jest zdecydowanie godny polecenia. W moim odczuciu, dla Pana Krzysztofa osiągnięcie konsensusu jest integralną częścią jego pracy. Potrafi przedstawiać rację obu stron w taki sposób, aby nie było niejasności. Bardzo kompetentny czlowiek. Pozdrawiam!

Mikołaj Piłat

Pan Łukasz Trębicki - pełny profesjonalizm , dostępny 24 godziny na dobę , bardzo pomocny.

Małgorzata Zawadka

Kompleksowa i profesjonalna obsługa transakcji. Zdecydowanie polecamn

Piotr M.

Bardzo dobra współpraca z panią Martą W. Zaangażowanie, elastyczność, stały kontakt. Szybkie działanie, pomysłowość. Do tego pani Marta jest przemiłą, ciepła osobą. Szczerze polecam i życzę sukcesów.

Paulina Przyłęcka

Profesjonalne podejście.

Sebastian Werelich

Polecam gorąco. Fachowo, profesjonalnie. Dbają o każdy szczegół! Udana sprzedaż i kupno mieszkania. Dziękuję szczególnie pani Patrycji za serce i zaangażowanie w obie operacje!

Mateusz Straszewski

Polecam współpracę z Biurem TUR Nieruchomości. Pan Roberto Sochaj bardzo konkretnie i szybko dopina wszystkie etapy zakupu mieszkania. Ponadto cechuje się dużym doświadczeniem i zaangażowaniem w swojej pracy.

Sylwia Gieszczyk

Polecam serdecznie usługi pośrednictwa świadczone przez Pana Kamila. Wszystko dopięte na ostatni guzik. Profesjonalizm i zaangażowanie na każdym etapie współpracy, od prezentacji mieszkania po odbiór nieruchomości.

Marciński Michał

Obejrzałem ofertę mojego mieszkania pod wynajem. Szacun dla P. Łukasza jego profesjonalizmu i kultury osobistej . Będę polecał innym Wasze uslugi.

Ryszard Ryk

Pan Kamil Kamiński jest reprezentantem firmy i zasługuje na słowa uznania za rzetelność i profesjonalne podejście do zagadnienia. Dziękuje bardzo!

Sławek Olczyk

Sprawna obsługa i skuteczna pomoc w sprzedaży mieszkania. polecamn

Kamil Stobnicki

Pani Martą Widla, która obsługiwała nasze mieszkanie jest profesjonalnym doradcą i pośrednikiem w wynajmie i obrocie nieruchomościami. Mogę polecić współpracę. Pozdrawiamn

Jakub Smarz

Pragnę podziękować P.Roberto Sochaj za współpracę. Pilotował sprzedaż mieszkania w mojej ocenie na 5+. Gołym okiem dało się dostrzec zaangażowanie, życzliwość i rzetelność. W razie potrzeby służący fachową i bezinteresowną pomocą. P.Roberto cechuje wyjątkowa punktualność i słowność. Wszystkim kupującym i sprzedającym nieruchomość życzę takiego Pośrednika.

Elżbieta Grochowska

Drodzy, w dzisiejszych czasach liczy się ilość, nie jakoś i ciężko jest znaleźć eksperta, który zaangażuje się w Wasze sprawy i wysłucha Waszych potrzeb. Wyobraźcie sobie, że jest to możliwe. Jeśli szukacie mieszkania na Tarchominie z ogromną przyjemnością mogę polecić współpracę z Panem Zoresławem z TUR Nieruchomości. Jestem pod wrażeniem zaangażowania, poziomu komunikacji i współpracy na wybitnym poziomie. Gorąco... Pokaż więcej

Monia Gonera

Profesjonalna firma. Polecam każdemu komu zależy na bardzo dobrym kontakcie z pośrednikiem oraz na bezpieczeństwie przeprowadzenia transakcji. Na każdym etapie sprzedaży klient jest informowany o przebiegu sprawy. Moją transakcję obsługiwał p. Roberto ze wsparciem p. Aleha. Polecam firmę i tych panów. Jeśli chodzi o nieruchomości na Tarchominie to współpraca z nimi jest doskonałym wyborem.

Rafał Włodarczyk

Fachowa i kompleksowa pomoc przy jak i po zakupie mieszkania. Polecam!

Adrian Dolecki

Praca z Panem Zoresławem była wielką przyjemnością. Podejście do klienta na najwyższym poziomie. Sprzedaż mieszkania szybka i bardzo profesjonalnie. Sprzedającym z czystym sumieniem polecam TUR Nieruchomości z obsługą Pana Zoresława!

Edyta Narloch

Mieliśmy przyjemność korzystać z pomocy p. Tadeusza Jędrysiaka, którego bardzo polecam. Pan Tadeusz podszedł do tematu z dużym zaangażowaniem, był dostępny cały czas oraz służył dobrą i fachową radą. Biuro Tur Nieruchomości okazało się najlepsze spośród wszystkich, z którymi mieliśmy do czynienia. Serdecznie polecam!

Urszula Szumska

Jakość obsługi, wysokie standardy, profesjonalne podejście i skuteczność.

r s

Firma rzetelna i godna polecenia. Współpraca z nimi to czysta przyjemność.

Magdalena Szelenbaum

Dzięki p. Oldze wynajęcie mieszkania przebiegło baaardzo sprawnie - mimo trybu, w jakim się to odbywało (przeprowadzka ze Szczecina). Polecam! %3A)

wioleta p

Ostatnio kupiliśmy mieszkanie korzystając z pośrednictwa pana Roberto Sochaja z Biura TUR-NIERUCHOMOŚCI. Pan Roberto Sochaj okazał się profesjonalistą, który zadbał o wszystkie szczegóły przeprowadzanej transakcji, a poza tym jest osobą bardzo życzliwą i po ludzku serdeczną. Z pełnym przekonaniem możemy polecić pana Roberto Sochaja.Dziękujemy.

Ewa Bialkowska

Profesjonalna i godna zaufania firma. Pan Aleh zajął się sprzedażą mieszkania od początku do szczęśliwego zakończenia. Polecam i w przyszłości będę wracał.

Bartłomiej Grefling

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności.

Nowe zapisy w Polityce Prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.

Zaawansowane