Rekomendacje

Bardzo profesjonalna obsługa, Pani Agnieszka angażuje się w sytuację klienta i traktuje go indywidualnie. Dziekujemy za wspaniałe mieszkanie

Emilia S

Transakcja prowadzona przez p. Martę Widła. Sprawnie, profesjonalnie. Polecam.

Tomasz Kiełczewski

Polecam to biuro nieruchomości. Miałam przyjemność współpracować z p. Karolem Banasik przy sprzedaży mieszkania oraz przy zakupie nowego mieszkania. Pełen profesjonalizm.

Joanna Kołodziejek

Polecamy panią Karolinę Fopke, sprawna i szybka transakcja

Arkadiusz

W imieniu firmy sprawę prowadziła pani Karolina Fopke, super podejście do sprawy, ocena 10/10. Polecamn

Artur

Gorąco polecam profesjonalna z zaangażowaniem fachowa pomoc przy sprzedaży mieszkania. Świetna znajomość realiów rynkowych. Pani Patrycjo serdecznie dziękuję.

Adam Piasecki

Pani Marta Widła z Tur nieruchomości to prawdziwa profesjonalistka. Sprzedała nasze mieszkanie szybko i w naprawdę dobrej cenie. Wszyscy jesteśmy bardzo zadowoleni. Dodatkowo, zajęła się całą biurokracją w taki sposób, że ograniczyła nam wielu stresów, które są nieodłącznym elementem przeprowadzek. Serdecznie polecamy współpracę z tą agentką nieruchomości.

Roman

Z pełną odpowiedzialnością polecam współpracę z panią Martą. Całkowity profesjonalizm na każdym etapie. Mieszkanie udało się sprzedać w miesiąc, więc bardzo szybko. Pani Marta jest obecna na wszystkich spotkaniach. Na wszystkie pytania czy wątpliwości odpowiada szybko i cierpliwie, można jej zaufać.

Kamila Drosio

Polecam, Pani Marta Widła super profesjonalne podejście.

Piotr Kołodziejczyk

Super współpraca. Polecamy Panią Martę Widła. Bardzo dziękujemy.

Aldona Chrzanowska

Polecam współpracę z Panią Patrycją Król. Miła, fachowa i sprawna obsługa.

Artur Solti

Bardzo polecamy biuro nieruchomości Tur, a szczególnie pana Roberto Sochaja. Pan Roberto reprezentował nas przy sprzedaży i bardzo kompetentnie zajął się wszystkimi sprawami. Mieszkamy za granicą i dokładnie takiej usługi szukaliśmy. Pan Robero był dla nas zawsze dostępny, bardzo celnie doradzał na każdym etapie, dawał nam duży spokój, że transakcja powierzona jest w dobre ręce.nJeszcze raz podkreślamy – dokładnie ta... Pokaż więcej

Konrad Pawelczyk

Super polecam z całego serca właśnie kupiłem mieszkanie szybko i skutecznie.Polecam Panią Marta Widła od nieruchomości super kobieta pozdrawiam.

Mirosław Piwowarski

Serdecznie polecam i dziękuję za współpracę z Panią Martą Widła. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie.n

Piotr Rytka

Polecam współpracę z Panią Patrycją Król. Miła, fachowa i sprawna obsługa.

Artur Soltysiak

Polecam Pana Kamila Kamińskiego. Wykazał się niesamowitą cierpliwością, profesjonalizmem oraz zaangażowaniem w cały proces sprzedaży. Na bieżąco informował o postępach w sprzedaży mieszkania oraz czuwał nad prawidłowym przebiegiem transakcji. Dziękuję za pomoc %3A)

Ewa Przasnek

Bardzo mocno polecam tę agencję nieruchomości, a na szczególne uznanie zasługuje Pani Jolanta Świerzbin. Pełen profesjonalizm oraz wiedza Pani Jolanty niesamowicie ułatwiły i przeprowadziły mnie przez całą drogę kupna mieszkania w dość krótkim okresie czasu. Polecam z całego serca.

Daniel Olender

Polecam serdecznie firmę TUR Nieruchomości każdemu kto chce sprzedać mieszkanie w jaki najszybszym czasie. Szczególnie chciałbym polecić Panią Patrycję Król. Po nieudanej próbie sprzedaży mieszkania na własną rękę oraz setkach propozycji innych pośredników dopiero Pani Patrycji udało się mnie przekonać do współpracy. Ta sympatia oraz empatia jaką powitała mnie Pani na pierwszym spotkaniu sprawiła że w pełni powierzył... Pokaż więcej

Paweł Kiełek

Polecam biuro Tur Nieruchomości. Pan Roberto Sochaj pomagał nam w sprzedaży mieszkania i wykazał duży profesjonalizm oraz zaangażowanie. Proces sprzedaży odbył się bardzo szybko i sprawnie. Jesteśmy bardzo zadowoleni z usługi.

Ewa Henriksson

Jestem zadowolony z rezultatów współpracy z Panią Martą Widła. Profesjonalizm i zaangażowanie. Dziękuję Pani Marto i pozdrawiam. Ruslan Kovach

Ruslan Kovach

Dziękujemy Pani Jolancie Świerzbin z TUR NIeruchomości za pełen profesjonalizm przy sprzedaży naszego mieszkania. Pełna pomoc i obsługa od początku współpracy do sfinalizowania sprzedaży mieszkania. Serdecznie polecam TUR Nieruchomości.

BP

Miła i profesjonalna obsługa i co najważniejsze zakończona sukcesem w stosunkowo szybkim czasie. Dziękuję i polecam

Marta Dyś

Polecam biuro TUR nieruchomości. Pan Kamil Kamiński pomagał nam w nabyciu mieszkania i jesteśmy z narzeczonym bardzo zadowoleni ze współpracy. Pan Kamil wykazał się profesjonalizmem i responsywnością. Aktywnie uczestniczył we wszystkich etapach procesu.

Magdalena Jenszak

I would like to thank KAROLINA GRUDZIŃSKA-WOLIŃSKA for the great service she provided, Karolina made my moving in Warsaw so simple and secure, she is an amazing real estate agent with strong professional and interpersonal skills , I highly recommend Tur Nieruchomości to anyone looking for buynig or renting apartment in Warsaw !

Alexander Davidzon

Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności.

Nowe zapisy w Polityce Prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.

Zaawansowane