979 000 PLN
3 pokoje
| 61.53 m2
| 15 911 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo Jelonki ul. Górczewska
979 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
61.53 m2
Cena za m2
15 911 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo Jelonki ul. Górczewska
1 999 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
85.42 m2
Cena za m2
23 402 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Wronia
197 000 PLN
2 pokoje
| 34.62 m2
| 5 690 PLN/m2
ŚLĄSKIE Siemianowice Śląskie ul. Komuny Paryskiej
197 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
34.62 m2
Cena za m2
5 690 PLN
ŚLĄSKIE Siemianowice Śląskie ul. Komuny Paryskiej
298 000 PLN
3 pokoje
| 48 m2
| 6 208 PLN/m2
ŚLĄSKIE Siemianowice Śląskie Bytków ul. Niepodległości
298 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
48 m2
Cena za m2
6 208 PLN
ŚLĄSKIE Siemianowice Śląskie Bytków ul. Niepodległości
3 300 PLN
2 pokoje
| 41.25 m2
| 80 PLN/m2
WIELKOPOLSKIE Poznań Jeżyce ul. Maksymiliana Jackowskiego
3 300 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
41.25 m2
Cena za m2
80 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Jeżyce ul. Maksymiliana Jackowskiego
860 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
58 m2
Cena za m2
14 828 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów ul. Wiolinowa
1 200 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
52.60 m2
Cena za m2
22 814 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście ul. Hoża
430 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
47.68 m2
Cena za m2
9 018 PLN
DOLNOŚLĄSKIE oleśnicki ul. Mikołaja Kopernika
2 600 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
36.60 m2
Cena za m2
71 PLN
DOLNOŚLĄSKIE Wrocław Borek al. gen. Józefa Hallera
940 000 PLN
3 pokoje
| 95.52 m2
| 9 841 PLN/m2
DOLNOŚLĄSKIE Wrocław Śródmieście ul. Wojciecha Cybulskiego
940 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
95.52 m2
Cena za m2
9 841 PLN
DOLNOŚLĄSKIE Wrocław Śródmieście ul. Wojciecha Cybulskiego
4 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
85.13 m2
Cena za m2
47 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Białołęka ul. Głębocka
575 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
50.62 m2
Cena za m2
11 359 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Raszyn ul. Raszyńska
2 950 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
33.50 m2
Cena za m2
88 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Jeżyce ul. Józefa Kraszewskiego
610 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
39.16 m2
Cena za m2
15 577 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Naramowice ul. Sielawy
4 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
68 m2
Cena za m2
66 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów ul. Alternatywy
999 000 PLN
2 pokoje
| 46.10 m2
| 21 670 PLN/m2
MAŁOPOLSKIE Kraków Stare Miasto ul. Józefa Sarego
999 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
46.10 m2
Cena za m2
21 670 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Stare Miasto ul. Józefa Sarego
370 000 PLN
2 pokoje
| 47.90 m2
| 7 724 PLN/m2
WARMIŃSKO-MAZURSKIE Olsztyn ul. Władysława Gębika
370 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
47.90 m2
Cena za m2
7 724 PLN
WARMIŃSKO-MAZURSKIE Olsztyn ul. Władysława Gębika
1 910 000 PLN
3 pokoje
| 64 m2
| 29 844 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Stary Mokotów ul. Asfaltowa
1 910 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
64 m2
Cena za m2
29 844 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Stary Mokotów ul. Asfaltowa
1 890 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
206 m2
Cena za m2
9 175 PLN
DOLNOŚLĄSKIE Wrocław Ołtaszyn ul. Agrestowa
3 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
34 m2
Cena za m2
88 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Włochy Okęcie ul. Marcina Flisa
2 100 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
32.30 m2
Cena za m2
65 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Białołęka ul. Nowodworska
3 200 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
48 m2
Cena za m2
67 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany ul. Loteryjki
159 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
36 m2
Cena za m2
4 417 PLN
ŚLĄSKIE Chorzów ul. Ratuszowa