Dom na sprzedaż: Bielany
3 200 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
20
Powierzchnia
670 m2
Cena za m2
4 776 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany ul. Spartakusa
2 950 000 PLN
5 pokoje
| 153.25 m2
| 19 250 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany Młociny ul. Pułkowa
2 950 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
153.25 m2
Cena za m2
19 250 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany Młociny ul. Pułkowa
2 750 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
153.25 m2
Cena za m2
17 945 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany ul. Pułkowa
2 850 000 PLN
5 pokoje
| 153.25 m2
| 18 597 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany Młociny ul. Pułkowa
2 850 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
153.25 m2
Cena za m2
18 597 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany Młociny ul. Pułkowa
1 950 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
151.77 m2
Cena za m2
12 848 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany ul. Prozy
1 590 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
159.90 m2
Cena za m2
9 944 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany ul. Akcent
3 050 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
200 m2
Cena za m2
15 250 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany Młociny
2 950 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
200 m2
Cena za m2
14 750 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany Młociny
3 070 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
200 m2
Cena za m2
15 350 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany Młociny
Szukasz Dom lokalu mieszkalnego, budynku mieszkalnego, ogródka działkowego czy lokalu usługowego na sprzedaż lub do wynajęcia? Zapoznaj się z ofertą ekspertów Tur Nieruchomości.
Oferujemy profesjonalne doradztwo i przystępne ceny: wygodna wyszukiwarka pomaga szybko znaleźć najbardziej warte uwagi propozycje nieruchomości, budynku mieszkalnego, gruntu pod zabudowę, lokalu do sprzedania lub na wynajem, a nasi eksperci zadbają o szybki i przyjemny przebieg każdej umowy
Mieszkania, Budynki mieszkalne, Działki, Lokale usługowe do sprzedania lub na wynajem godna uwagi jakość w opłacalnej cenie.
Niezależnie od tego, czy zależy ci na dużym, czy raczej niewielkim lokum, budynku, terenie, na stronie biura Tur Nieruchomości na pewno znajdziesz coś dla siebie.
Z usług biura korzysta coraz więcej klientów dysponujących lokalami mieszkalnymi, budynkami mieszkalnymi do kupienia, lub do wynajęcia w różnych obszarach Warszawy. Nieruchomości na sprzedaż lub do wynajęcia o różnorodnym rozmiarze i położeniu czekają na klientów: przejrzyj oferty nieruchomości oraz skontaktuj się z naszą agencją, a doradzimy ci w wyborze i uporządkujemy wszystkie zagadnienia związane z nabyciem lub wynajmem.
Napisz do nas !