Dom na sprzedaż: Bielany
3 200 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
20
Powierzchnia
670 m2
Cena za m2
4 776 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany ul. Spartakusa
2 950 000 PLN
5 pokoje
| 153.25 m2
| 19 250 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany Młociny ul. Pułkowa
2 950 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
153.25 m2
Cena za m2
19 250 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany Młociny ul. Pułkowa
2 750 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
153.25 m2
Cena za m2
17 945 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany ul. Pułkowa
2 850 000 PLN
5 pokoje
| 153.25 m2
| 18 597 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany Młociny ul. Pułkowa
2 850 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
153.25 m2
Cena za m2
18 597 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany Młociny ul. Pułkowa
1 950 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
151.77 m2
Cena za m2
12 848 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany ul. Prozy
1 590 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
159.90 m2
Cena za m2
9 944 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany ul. Akcent
3 050 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
200 m2
Cena za m2
15 250 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany Młociny
2 950 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
200 m2
Cena za m2
14 750 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany Młociny
3 070 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
200 m2
Cena za m2
15 350 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany Młociny
Szukasz Mieszkania własnych czterech kątów, domu, gruntu pod zabudowę jednorodzinną czy powierzchni usługowej na sprzedaż lub do wynajęcia? Zapoznaj się z katalogiem ekspertów Tur Nieruchomości.
Oferujemy kompletne doradztwo i opłacalne ceny: użyteczna wyszukiwarka pomaga szybko znaleźć najbardziej interesujące oferty apartamentów, posiadłości, gruntu pod zabudowę, powierzchni biurowej do nabycia lub do wynajęcia, a nasi specjaliści zadbają o szybki i nieskomplikowany przebieg każdego kontraktu
Lokale mieszkalne, Domy, Działki, Powierzchnie usługowe do kupienia lub na wynajem wysoka jakość w rozsądnej cenie.
Niezależnie od tego, czy zależy ci na dużym, czy raczej niedużym lokum, domu, kawałku ziemi, na naszej stronie z pewnością znajdziesz coś dla siebie.
Z usług biura korzysta coraz więcej firm dysponujących apartamentami, budynkami mieszkalnymi do kupienia, lub do wynajęcia w różnych dzielnicach Warszawy. Nieruchomości do kupienia lub do wynajęcia o różnorodnym rozmiarze i usytuowaniu czekają na zainteresowanych: prześledź oferty nieruchomości i skontaktuj się z nami, a doradzimy ci w wyborze i zrealizujemy wszystkie zagadnienia związane z przeniesieniem własności lub najmem.
Napisz do nas !