Dom na sprzedaż: Bielany
3 200 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
20
Powierzchnia
670 m2
Cena za m2
4 776 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany ul. Spartakusa
2 950 000 PLN
5 pokoje
| 153.25 m2
| 19 250 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany Młociny ul. Pułkowa
2 950 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
153.25 m2
Cena za m2
19 250 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany Młociny ul. Pułkowa
2 750 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
153.25 m2
Cena za m2
17 945 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany ul. Pułkowa
2 850 000 PLN
5 pokoje
| 153.25 m2
| 18 597 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany Młociny ul. Pułkowa
2 850 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
153.25 m2
Cena za m2
18 597 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany Młociny ul. Pułkowa
1 950 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
151.77 m2
Cena za m2
12 848 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany ul. Prozy
1 590 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
159.90 m2
Cena za m2
9 944 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany ul. Akcent
3 050 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
200 m2
Cena za m2
15 250 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany Młociny
2 950 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
200 m2
Cena za m2
14 750 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany Młociny
3 070 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
200 m2
Cena za m2
15 350 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany Młociny
Szukasz Działka lokalu mieszkalnego, domu, gruntu czy lokalu na sprzedaż lub na wynajem? Zapoznaj się z szeroką gammą ofert ekspertów Tur Nieruchomości.
Oferujemy fachowe wsparcie i rozsądne ceny: wygodna wyszukiwarka pomaga szybko odkryć najbardziej pasujące propozycje lokali mieszkalnych, domu, ziemi, lokalu usługowego do kupienia lub na wynajem, a nasi eksperci zadbają o błyskawiczny i bezstresowy przebieg każdego kontraktu
Mieszkania, Domy, Ogródki działkowe, Lokale na sprzedaż lub do wynajęcia oczekiwana jakość w atrakcyjnej cenie.
Niezależnie od tego, czy zależy ci na sporym, czy raczej małym lokum, obiekcie mieszkalnym, terenie, na stronie agencji Tur Nieruchomości bez wątpienia natrafisz na coś dla siebie.
Z usług agencji korzysta coraz więcej osób dysponujących apartamentami, budynkami mieszkalnymi na sprzedaż, lub do wynajęcia w różnych częściach Warszawy. Nieruchomości na sprzedaż lub do wynajęcia o zróżnicowanym powierzchni i usytuowaniu czekają na odbiorców: przeczytaj oferty nieruchomości oraz napisz do nas, a doradzimy ci w wyborze i uporządkujemy wszystkie zagadnienia związane z zakupem lub wynajmem.
Napisz do nas !