Dom na sprzedaż: Bielany
3 200 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
20
Powierzchnia
670 m2
Cena za m2
4 776 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany ul. Spartakusa
2 950 000 PLN
5 pokoje
| 153.25 m2
| 19 250 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany Młociny ul. Pułkowa
2 950 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
153.25 m2
Cena za m2
19 250 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany Młociny ul. Pułkowa
2 750 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
153.25 m2
Cena za m2
17 945 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany ul. Pułkowa
2 850 000 PLN
5 pokoje
| 153.25 m2
| 18 597 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany Młociny ul. Pułkowa
2 850 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
153.25 m2
Cena za m2
18 597 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany Młociny ul. Pułkowa
1 950 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
151.77 m2
Cena za m2
12 848 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany ul. Prozy
1 590 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
159.90 m2
Cena za m2
9 944 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany ul. Akcent
3 050 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
200 m2
Cena za m2
15 250 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany Młociny
2 950 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
200 m2
Cena za m2
14 750 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany Młociny
3 070 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
200 m2
Cena za m2
15 350 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany Młociny
Szukasz Dom nieruchomości, domu, gruntu czy powierzchni biurowej do nabycia lub do wynajęcia? Zapoznaj się z propozycjami agencji nieruchomości Tur Nieruchomości.
Oferujemy kompletne wsparcie i najlepsze ceny: przyjazna wyszukiwarka pomaga sprawnie wyszukać najbardziej warte uwagi ogłoszenia apartamentów, budynku mieszkalnego, gruntu pod zabudowę wielorodzinną, powierzchni usługowej do kupienia lub do wynajęcia, a nasi specjaliści zadbają o błyskawiczny i bezstresowy przebieg każdej umowy
Mieszkania, Domy, Działki, Lokale usługowe w sprzedaży lub na wynajem wysoka jakość w korzystnej cenie.
Niezależnie od tego, czy zależy ci na obszernym, czy raczej małym lokalu mieszkalnym, budynku, terenie działkowym, na naszym portalu z pewnością wyszukasz coś dla siebie.
Z usług naszej firmy korzysta coraz więcej klientów dysponujących lokalami mieszkalnymi, nieruchomościami na sprzedaż, lub na wynajem w różnych częściach Warszawy. Nieruchomości do nabycia lub na wynajem o różnym metrażu i usytuowaniu czekają na odbiorców: przeczytaj informacje nieruchomości oraz napisz do nas, a wesprzemy cię w wyborze i zrealizujemy wszystkie formalności związane z przeniesieniem własności lub najmem.
Zapraszamy do współpracy!