Dom na sprzedaż: Bielany
3 200 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
20
Powierzchnia
670 m2
Cena za m2
4 776 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany ul. Spartakusa
2 950 000 PLN
5 pokoje
| 153.25 m2
| 19 250 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany Młociny ul. Pułkowa
2 950 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
153.25 m2
Cena za m2
19 250 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany Młociny ul. Pułkowa
2 750 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
153.25 m2
Cena za m2
17 945 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany ul. Pułkowa
2 850 000 PLN
5 pokoje
| 153.25 m2
| 18 597 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany Młociny ul. Pułkowa
2 850 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
153.25 m2
Cena za m2
18 597 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany Młociny ul. Pułkowa
1 950 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
151.77 m2
Cena za m2
12 848 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany ul. Prozy
1 590 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
159.90 m2
Cena za m2
9 944 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany ul. Akcent
3 050 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
200 m2
Cena za m2
15 250 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany Młociny
2 950 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
200 m2
Cena za m2
14 750 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany Młociny
3 070 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
200 m2
Cena za m2
15 350 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany Młociny
Szukasz Działka lokalu mieszkalnego, budynku mieszkalnego, gruntu czy powierzchni usługowej do sprzedania lub na wynajem? Zapoznaj się ze stroną internetową agencji nieruchomości Tur Nieruchomości.
Oferujemy fachowe doradztwo i najlepsze ceny: przydatna wyszukiwarka pomaga błyskawicznie znaleźć najbardziej odpowiednie propozycje nieruchomości, budynku mieszkalnego, gruntu pod zabudowę, lokalu do nabycia lub na wynajem, a nasi pracownicy zadbają o sprawny i przyjemny przebieg każdej transakcji
Lokale mieszkalne, Domy, Działki, Lokale do kupienia lub do wynajęcia oczekiwana jakość w atrakcyjnej cenie.
Niezależnie od tego, czy zależy ci na obszernym, czy raczej małym mieszkaniu, domu, ogródku działkowym, na stronie biura Tur Nieruchomości niewątpliwie natrafisz na coś dla siebie.
Z usług Tur Nieruchomości korzysta coraz więcej osób dysponujących mieszkaniami, nieruchomościami do kupienia, lub do wynajęcia w różnych obszarach Warszawy. Nieruchomości na sprzedaż lub na wynajem o różnym powierzchni i usytuowaniu czekają na chętnych: obejrzyj informacje nieruchomości oraz skontaktuj się z nami, a doradzimy ci w wyborze i zrealizujemy wszystkie zagadnienia związane ze sprzedażą lub wynajmem.
Skontaktuj się z nami !