Dom na sprzedaż: Bielany
3 200 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
20
Powierzchnia
670 m2
Cena za m2
4 776 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany ul. Spartakusa
2 950 000 PLN
5 pokoje
| 153.25 m2
| 19 250 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany Młociny ul. Pułkowa
2 950 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
153.25 m2
Cena za m2
19 250 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany Młociny ul. Pułkowa
2 750 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
153.25 m2
Cena za m2
17 945 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany ul. Pułkowa
2 850 000 PLN
5 pokoje
| 153.25 m2
| 18 597 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany Młociny ul. Pułkowa
2 850 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
153.25 m2
Cena za m2
18 597 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany Młociny ul. Pułkowa
1 950 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
151.77 m2
Cena za m2
12 848 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany ul. Prozy
1 590 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
159.90 m2
Cena za m2
9 944 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany ul. Akcent
3 050 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
200 m2
Cena za m2
15 250 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany Młociny
2 950 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
200 m2
Cena za m2
14 750 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany Młociny
3 070 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
200 m2
Cena za m2
15 350 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany Młociny
Szukasz Działka nieruchomości, posiadłości, gruntu czy lokalu usługowego do kupienia lub do wynajęcia? Zapoznaj się ze stroną internetową biura nieruchomości Tur Nieruchomości.
Oferujemy profesjonalne wsparcie i najlepsze ceny: praktyczna wyszukiwarka pomaga sprawnie wyszukać najbardziej pasujące propozycje nieruchomości, budynku mieszkalnego, gruntu, powierzchni biurowej na sprzedaż lub do wynajęcia, a nasi agenci zadbają o błyskawiczny i bezproblemowy przebieg każdego kontraktu
Lokale mieszkalne, Domy, Posesje, Lokale do kupienia lub na wynajem najlepsza jakość w atrakcyjnej cenie.
Niezależnie od tego, czy zależy ci na obszernym, czy raczej małym własnym kącie, domu, ogródku działkowym, na naszej stronie niewątpliwie natrafisz na coś dla siebie.
Z usług naszych ekspertów korzysta coraz więcej firm dysponujących lokalami mieszkalnymi, budynkami mieszkalnymi do sprzedania, lub do wynajęcia w różnych dzielnicach Warszawy. Nieruchomości na sprzedaż lub na wynajem o różnorodnym powierzchni i usytuowaniu czekają na zainteresowanych: przejrzyj ogłoszenia nieruchomości i zadzwoń do nas, a pomożemy ci w wyborze i zrealizujemy wszystkie sprawy związane ze sprzedażą lub wynajmem.
Zadzwoń do nas !