Dom na sprzedaż: Bielany
3 200 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
20
Powierzchnia
670 m2
Cena za m2
4 776 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany ul. Spartakusa
2 950 000 PLN
5 pokoje
| 153.25 m2
| 19 250 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany Młociny ul. Pułkowa
2 950 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
153.25 m2
Cena za m2
19 250 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany Młociny ul. Pułkowa
2 750 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
153.25 m2
Cena za m2
17 945 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany ul. Pułkowa
2 850 000 PLN
5 pokoje
| 153.25 m2
| 18 597 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany Młociny ul. Pułkowa
2 850 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
153.25 m2
Cena za m2
18 597 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany Młociny ul. Pułkowa
1 950 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
151.77 m2
Cena za m2
12 848 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany ul. Prozy
1 590 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
159.90 m2
Cena za m2
9 944 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany ul. Akcent
3 050 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
200 m2
Cena za m2
15 250 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany Młociny
2 950 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
200 m2
Cena za m2
14 750 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany Młociny
3 070 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
200 m2
Cena za m2
15 350 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany Młociny
Szukasz Dom lokalu mieszkalnego, domu, posesji,gruntu rolnego czy powierzchni usługowej na sprzedaż lub na wynajem? Zapoznaj się z katalogiem lokalnych ekspertów z Tur Nieruchomości.
Oferujemy fachowe doradztwo i korzystne ceny: wygodna wyszukiwarka pomaga sprawnie odszukać najbardziej warte uwagi propozycje lokali mieszkalnych, budynku mieszkalnego, gruntu, pomieszczenia do sprzedania lub do wynajęcia, a nasi specjaliści zadbają o ekspresowy i bezproblemowy przebieg każdej umowy
Mieszkania, Budynki mieszkalne, Działki, Lokale usługowe w sprzedaży lub na wynajem godna uwagi jakość w niewielkiej cenie.
Niezależnie od tego, czy zależy ci na sporym, czy raczej niewielkim mieszkaniu, budynku, ogródku działkowym, na stronie agencji Tur Nieruchomości na pewno natrafisz na coś dla siebie.
Z usług Tur Nieruchomości korzysta coraz więcej klientów dysponujących mieszkaniami, nieruchomościami do kupienia, lub na wynajem w różnych częściach Warszawy. Nieruchomości do sprzedania lub do wynajęcia o zróżnicowanym metrażu i usytuowaniu czekają na zainteresowanych: przejrzyj ogłoszenia nieruchomości i skontaktuj się z naszą agencją, a pomożemy ci w wyborze i uporządkujemy wszystkie zagadnienia związane z kupnem lub umową najmu.
Zapraszamy do współpracy!