Dom na sprzedaż: Bielany
3 200 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
20
Powierzchnia
670 m2
Cena za m2
4 776 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany ul. Spartakusa
2 950 000 PLN
5 pokoje
| 153.25 m2
| 19 250 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany Młociny ul. Pułkowa
2 950 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
153.25 m2
Cena za m2
19 250 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany Młociny ul. Pułkowa
2 750 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
153.25 m2
Cena za m2
17 945 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany ul. Pułkowa
2 850 000 PLN
5 pokoje
| 153.25 m2
| 18 597 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany Młociny ul. Pułkowa
2 850 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
153.25 m2
Cena za m2
18 597 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany Młociny ul. Pułkowa
1 950 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
151.77 m2
Cena za m2
12 848 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany ul. Prozy
1 590 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
159.90 m2
Cena za m2
9 944 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany ul. Akcent
3 050 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
200 m2
Cena za m2
15 250 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany Młociny
2 950 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
200 m2
Cena za m2
14 750 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany Młociny
3 070 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
200 m2
Cena za m2
15 350 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany Młociny
Szukasz Dom lokalu mieszkalnego, posiadłości, gruntu pod zabudowę jednorodzinną czy lokalu usługowego do nabycia lub na wynajem? Zapoznaj się z szeroką gammą ofert biura nieruchomości Tur Nieruchomości.
Oferujemy kompletne doradztwo i dobre ceny: praktyczna wyszukiwarka pomaga szybko odszukać najbardziej interesujące oferty apartamentów, budynku mieszkalnego, terenu przemysłowego, pomieszczenia do nabycia lub do wynajęcia, a nasi agenci zadbają o błyskawiczny i przyjemny przebieg każdego kontraktu
Lokale mieszkalne, Budynki mieszkalne, Ogródki działkowe, Lokale usługowe w sprzedaży lub na wynajem wysoka jakość w atrakcyjnej cenie.
Niezależnie od tego, czy zależy ci na sporym, czy raczej niewielkim własnym kącie, budynku, kawałku ziemi, na stronie agencji Tur Nieruchomości niewątpliwie odnajdziesz coś dla siebie.
Z usług naszych ekspertów korzysta coraz więcej osób dysponujących mieszkaniami, domami na sprzedaż, lub na wynajem w różnych obszarach Warszawy. Nieruchomości do kupienia lub na wynajem o zróżnicowanym rozmiarze i ulokowaniu czekają na klientów: sprawdź informacje nieruchomości oraz skontaktuj się z naszym biurem, a wesprzemy cię w wyborze i uporządkujemy wszystkie formalności związane ze zbyciem lub umową najmu.
Zapraszamy do kontaktu !