Dom na sprzedaż: Bielany
3 200 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
20
Powierzchnia
670 m2
Cena za m2
4 776 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany ul. Spartakusa
2 950 000 PLN
5 pokoje
| 153.25 m2
| 19 250 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany Młociny ul. Pułkowa
2 950 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
153.25 m2
Cena za m2
19 250 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany Młociny ul. Pułkowa
2 750 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
153.25 m2
Cena za m2
17 945 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany ul. Pułkowa
2 850 000 PLN
5 pokoje
| 153.25 m2
| 18 597 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany Młociny ul. Pułkowa
2 850 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
153.25 m2
Cena za m2
18 597 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany Młociny ul. Pułkowa
1 950 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
151.77 m2
Cena za m2
12 848 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany ul. Prozy
1 590 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
159.90 m2
Cena za m2
9 944 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany ul. Akcent
3 050 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
200 m2
Cena za m2
15 250 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany Młociny
2 950 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
200 m2
Cena za m2
14 750 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany Młociny
3 070 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
200 m2
Cena za m2
15 350 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany Młociny
Szukasz Dom nieruchomości, budynku mieszkalnego, ogródka działkowego czy powierzchni usługowej do nabycia lub na wynajem? Zapoznaj się z propozycjami ekspertów Tur Nieruchomości.
Oferujemy profesjonalne doradztwo i korzystne ceny: praktyczna wyszukiwarka pomaga sprawnie odnaleźć najbardziej pasujące propozycje mieszkań, budynku mieszkalnego, gruntu pod zabudowę, powierzchni usługowej do nabycia lub na wynajem, a nasi doradcy zadbają o błyskawiczny i przyjemny przebieg każdej transakcji
Lokale mieszkalne, Domy, Działki, Lokale do sprzedania lub na wynajem oczekiwana jakość w przystępnej cenie.
Niezależnie od tego, czy zależy ci na obszernym, czy raczej niedużym lokum, budynku, kawałku ziemi, na naszej stronie niewątpliwie znajdziesz coś dla siebie.
Z usług naszych ekspertów korzysta coraz więcej klientów dysponujących mieszkaniami, nieruchomościami do nabycia, lub do wynajęcia w różnych obszarach Warszawy. Nieruchomości do sprzedania lub do wynajęcia o różnym rozmiarze i usytuowaniu czekają na odbiorców: przeczytaj informacje nieruchomości i skontaktuj się z naszym ekspertem, a doradzimy ci w wyborze i załatwimy wszystkie formalności związane ze sprzedażą lub umową najmu.
Napisz do nas !