Dom na sprzedaż: Bielany
3 200 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
20
Powierzchnia
670 m2
Cena za m2
4 776 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany ul. Spartakusa
2 950 000 PLN
5 pokoje
| 153.25 m2
| 19 250 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany Młociny ul. Pułkowa
2 950 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
153.25 m2
Cena za m2
19 250 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany Młociny ul. Pułkowa
2 750 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
153.25 m2
Cena za m2
17 945 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany ul. Pułkowa
2 850 000 PLN
5 pokoje
| 153.25 m2
| 18 597 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany Młociny ul. Pułkowa
2 850 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
153.25 m2
Cena za m2
18 597 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany Młociny ul. Pułkowa
1 950 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
151.77 m2
Cena za m2
12 848 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany ul. Prozy
1 590 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
159.90 m2
Cena za m2
9 944 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany ul. Akcent
3 050 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
200 m2
Cena za m2
15 250 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany Młociny
2 950 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
200 m2
Cena za m2
14 750 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany Młociny
3 070 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
200 m2
Cena za m2
15 350 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany Młociny
Szukasz Mieszkania lokalu mieszkalnego, posiadłości, działki czy lokalu usługowego na sprzedaż lub do wynajęcia? Zapoznaj się z ofertą lokalnej firmy Tur Nieruchomości.
Oferujemy kompletne wsparcie i elastyczne ceny: wygodna wyszukiwarka pomaga szybko wyszukać najbardziej odpowiednie oferty apartamentów, posiadłości, terenu rekreacyjnego, powierzchni biurowej na sprzedaż lub do wynajęcia, a nasi pracownicy zadbają o szybki i łatwy przebieg każdego porozumienia
Mieszkania, Budynki mieszkalne, Posesje, Lokale na sprzedaż lub na wynajem wysoka jakość w niewielkiej cenie.
Niezależnie od tego, czy zależy ci na dużym, czy raczej niedużym lokalu mieszkalnym, domu, ogródku działkowym, na naszej stronie bez wątpienia wyszukasz coś dla siebie.
Z usług naszego biura korzysta coraz więcej klientów dysponujących lokalami mieszkalnymi, budynkami mieszkalnymi do nabycia, lub do wynajęcia w różnych częściach Warszawy. Nieruchomości na sprzedaż lub na wynajem o różnym metrażu i usytuowaniu czekają na klientów: sprawdź ogłoszenia nieruchomości oraz napisz do nas, a pomożemy ci w wyborze i uporządkujemy wszystkie procedury związane z transakcją lub umową najmu.
Napisz do nas !