Dom na sprzedaż: Praga Północ
9 999 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
25
Powierzchnia
815 m2
Cena za m2
12 269 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe
2 999 999 PLN
7 pokoje
| 480 m2
| 6 250 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Gocławek ul. Makowska
2 999 999 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
7
Powierzchnia
480 m2
Cena za m2
6 250 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Gocławek ul. Makowska
4 500 000 PLN
5 pokoje
| 250 m2
| 18 000 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Kępa Gocławska ul. Algierska
4 500 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
250 m2
Cena za m2
18 000 PLN
3 700 000 PLN
5 pokoje
| 170 m2
| 21 765 PLN/m2
3 700 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
170 m2
Cena za m2
21 765 PLN
2 290 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
180 m2
Cena za m2
12 722 PLN
POMORSKIE gdański ul. Północna
3 900 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
7
Powierzchnia
320 m2
Cena za m2
12 188 PLN
MAZOWIECKIE pruszkowski ul. Północna
Szukasz Działka mieszkania, posiadłości, gruntu pod zabudowę jednorodzinną czy powierzchni biurowej do kupienia lub na wynajem? Zapoznaj się z propozycjami firmy Tur Nieruchomości.
Oferujemy kompetentne doradztwo i elastyczne ceny: przydatna wyszukiwarka pomaga błyskawicznie odnaleźć najbardziej warte uwagi propozycje nieruchomości, domu, gruntu, lokalu do sprzedania lub na wynajem, a nasi pracownicy zadbają o błyskawiczny i bezproblemowy przebieg każdej transakcji
Lokale mieszkalne, Domy, Posesje, Lokale usługowe do sprzedania lub do wynajęcia dobra jakość w dobrej cenie.
Niezależnie od tego, czy zależy ci na sporym, czy raczej małym mieszkaniu, budynku, ogródku działkowym, w ofercie agencji Tur Nieruchomości niewątpliwie odnajdziesz coś dla siebie.
Z usług naszej firmy korzysta coraz więcej osób dysponujących lokalami mieszkalnymi, nieruchomościami do kupienia, lub do wynajęcia w różnych obszarach Warszawy. Nieruchomości do kupienia lub na wynajem o różnym rozmiarze i położeniu czekają na odbiorców: obejrzyj oferty nieruchomości oraz skontaktuj się z naszym biurem, a pomożemy ci w wyborze i uporządkujemy wszystkie sprawy związane z nabyciem lub najmem.
Zapraszamy do kontaktu !