Dom na sprzedaż: Targówek
5 900 000 PLN
7 pokoje
| 558 m2
| 10 573 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Targówek Bródno ul. Ostródzka
5 900 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
7
Powierzchnia
558 m2
Cena za m2
10 573 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Targówek Bródno ul. Ostródzka
3 499 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
16
Powierzchnia
500 m2
Cena za m2
6 998 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Targówek ul. Radzymińska
1 495 000 PLN
4 pokoje
| 120 m2
| 12 458 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Targówek Zacisze ul. Topazowa
1 495 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
120 m2
Cena za m2
12 458 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Targówek Zacisze ul. Topazowa
3 750 000 PLN
7 pokoje
| 363.19 m2
| 10 325 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Targówek Zacisze ul. Kolejarska
3 750 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
7
Powierzchnia
363.19 m2
Cena za m2
10 325 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Targówek Zacisze ul. Kolejarska
2 000 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
160 m2
Cena za m2
12 500 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Targówek ul. Deszczowa
1 898 000 PLN
5 pokoje
| 188.65 m2
| 10 061 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Targówek Elsnerów ul. Ametystowa
1 898 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
188.65 m2
Cena za m2
10 061 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Targówek Elsnerów ul. Ametystowa
1 590 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
85 m2
Cena za m2
18 706 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Targówek ul. Jeleniogórska
1 765 000 PLN
4 pokoje
| 195.40 m2
| 9 033 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Targówek Zacisze ul. Wolbromska
1 765 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
195.40 m2
Cena za m2
9 033 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Targówek Zacisze ul. Wolbromska
2 226 000 PLN
5 pokoje
| 171.20 m2
| 13 002 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Targówek Zacisze ul. Wilków Morskich
Szukasz Dom lokum, domu, terenu czy powierzchni biurowej do sprzedania lub na wynajem? Zapoznaj się z szeroką gammą ofert agencji nieruchomości Tur Nieruchomości.
Oferujemy kompletne wsparcie i elastyczne ceny: wygodna wyszukiwarka pomaga błyskawicznie wyszukać najbardziej interesujące ogłoszenia mieszkań, budynku mieszkalnego, gruntu, powierzchni biurowej do nabycia lub na wynajem, a nasi eksperci zadbają o sprawny i bezstresowy przebieg każdego porozumienia
Lokale mieszkalne, Domy, Ogródki działkowe, Powierzchnie usługowe w sprzedaży lub na wynajem wysoka jakość w niskiej cenie.
Niezależnie od tego, czy zależy ci na obszernym, czy raczej niewielkim mieszkaniu, budynku, terenie działkowym, w ofercie agencji Tur Nieruchomości z pewnością wyszukasz coś dla siebie.
Z usług biura korzysta coraz więcej klientów dysponujących lokalami mieszkalnymi, domami do kupienia, lub na wynajem w różnych dzielnicach Warszawy. Nieruchomości do kupienia lub do wynajęcia o różnorodnym rozmiarze i położeniu czekają na odbiorców: obejrzyj ogłoszenia nieruchomości oraz zadzwoń do nas, a wesprzemy cię w wyborze i zorganizujemy wszystkie kwestie związane z zakupem lub wynajmem.
Zapraszamy do współpracy!