Dom na sprzedaż: Ursynów
3 590 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
7
Powierzchnia
294 m2
Cena za m2
12 211 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów Pyry ul. Gawota
9 900 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
22
Powierzchnia
882 m2
Cena za m2
11 224 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów ul. Puławska
2 049 000 PLN
7 pokoje
| 220 m2
| 9 314 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów Grabów ul. Zdzisława Mączeńskiego
2 049 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
7
Powierzchnia
220 m2
Cena za m2
9 314 PLN
2 460 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
162.14 m2
Cena za m2
15 172 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów
2 490 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
180 m2
Cena za m2
13 833 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów ul. Fortepianowa
Szukasz Mieszkania mieszkania, domu, gruntu pod zabudowę jednorodzinną czy lokalu do sprzedania lub do wynajęcia? Zapoznaj się ze stroną internetową biura Tur Nieruchomości.
Oferujemy kompetentne doradztwo i atrakcyjne ceny: wygodna wyszukiwarka pomaga błyskawicznie wyszukać najbardziej warte uwagi oferty lokali mieszkalnych, domu, gruntu pod zabudowę wielorodzinną, powierzchni biurowej do sprzedania lub do wynajęcia, a nasi doradcy zadbają o sprawny i łatwy przebieg każdej umowy
Mieszkania, Domy, Działki, Powierzchnie usługowe do kupienia lub do wynajęcia godna uwagi jakość w umiarkowanej cenie.
Niezależnie od tego, czy zależy ci na dużym, czy raczej niewielkim własnym kącie, obiekcie mieszkalnym, terenie działkowym, na naszej stronie niewątpliwie wyszukasz coś dla siebie.
Z usług naszej firmy korzysta coraz więcej klientów dysponujących lokalami mieszkalnymi, budynkami mieszkalnymi do nabycia, lub do wynajęcia w różnych częściach Warszawy. Nieruchomości na sprzedaż lub na wynajem o różniącym się rozmiarze i umiejscowieniu czekają na odbiorców: sprawdź informacje nieruchomości i zadzwoń do nas, a doradzimy ci w wyborze i załatwimy wszystkie sprawy związane z przeniesieniem własności lub umową najmu.
Zapraszamy do współpracy!