Lokal na sprzedaż: Śródmieście
2 500 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
98 m2
Cena za m2
25 510 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście ul. Poznańska
1 250 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
39 m2
Cena za m2
32 051 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście ul. Boczna
1 199 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
46.24 m2
Cena za m2
25 930 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście ul. Bagno
1 928 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
71.70 m2
Cena za m2
26 890 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście ul. Bagno
8 400 000 PLN
11 pokoje
| 248.35 m2
| 33 823 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Południowe ul. Wiejska
8 400 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
11
Powierzchnia
248.35 m2
Cena za m2
33 823 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Południowe ul. Wiejska
5 550 000 PLN
24 pokoje
| 346.80 m2
| 16 003 PLN/m2
POMORSKIE Gdynia Śródmieście ul. Świętojańska
5 550 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
24
Powierzchnia
346.80 m2
Cena za m2
16 003 PLN
POMORSKIE Gdynia Śródmieście ul. Świętojańska
1 690 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
157.60 m2
Cena za m2
10 723 PLN
POMORSKIE Gdańsk Śródmieście ul. Rajska
1 150 000 PLN
2 pokoje
| 46 m2
| 25 000 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Powiśle ul. Smolna
1 150 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
46 m2
Cena za m2
25 000 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Powiśle ul. Smolna
6 150 000 PLN
pokoje
| 182.17 m2
| 33 760 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście ul. Zygmunta Słomińskiego
6 150 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
182.17 m2
Cena za m2
33 760 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście ul. Zygmunta Słomińskiego
1 740 000 PLN
7 pokoje
| 110.30 m2
| 15 775 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście al. Aleja Jana Pawła II
1 740 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
7
Powierzchnia
110.30 m2
Cena za m2
15 775 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście al. Aleja Jana Pawła II
3 550 000 PLN
5 pokoje
| 150 m2
| 23 667 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Południowe ul. Hoża
3 550 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
150 m2
Cena za m2
23 667 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Południowe ul. Hoża
1 726 400 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
172.64 m2
Cena za m2
10 000 PLN
ŁÓDZKIE Łódź Śródmieście ul. 6 Sierpnia
Szukasz Dom nieruchomości, budynku mieszkalnego, gruntu czy lokalu usługowego na sprzedaż lub na wynajem? Zapoznaj się z propozycjami lokalnych ekspertów z Tur Nieruchomości.
Oferujemy profesjonalne doradztwo i rozsądne ceny: użyteczna wyszukiwarka pomaga sprawnie odnaleźć najbardziej atrakcyjne oferty mieszkań, budynku mieszkalnego, terenu, powierzchni biurowej do nabycia lub do wynajęcia, a nasi specjaliści zadbają o szybki i łatwy przebieg każdej umowy
Lokale mieszkalne, Domy, Ogródki działkowe, Powierzchnie usługowe do sprzedania lub na wynajem oczekiwana jakość w dobrej cenie.
Niezależnie od tego, czy zależy ci na dużym, czy raczej niedużym lokum, budynku, ogródku działkowym, na stronie agencji Tur Nieruchomości na pewno odkryjesz coś dla siebie.
Z usług biura korzysta coraz więcej firm dysponujących mieszkaniami, nieruchomościami na sprzedaż, lub na wynajem w różnych obszarach Warszawy. Nieruchomości do nabycia lub do wynajęcia o zróżnicowanym rozmiarze i umiejscowieniu czekają na odbiorców: obejrzyj informacje nieruchomości i skontaktuj się z naszym ekspertem, a doradzimy ci w wyborze i uporządkujemy wszystkie formalności związane z transakcją lub umową najmu.
Zapraszamy do współpracy!