Lokal na sprzedaż: Śródmieście
2 500 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
98 m2
Cena za m2
25 510 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście ul. Poznańska
1 250 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
39 m2
Cena za m2
32 051 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście ul. Boczna
1 199 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
46.24 m2
Cena za m2
25 930 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście ul. Bagno
1 928 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
71.70 m2
Cena za m2
26 890 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście ul. Bagno
8 400 000 PLN
11 pokoje
| 248.35 m2
| 33 823 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Południowe ul. Wiejska
8 400 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
11
Powierzchnia
248.35 m2
Cena za m2
33 823 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Południowe ul. Wiejska
5 550 000 PLN
24 pokoje
| 346.80 m2
| 16 003 PLN/m2
POMORSKIE Gdynia Śródmieście ul. Świętojańska
5 550 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
24
Powierzchnia
346.80 m2
Cena za m2
16 003 PLN
POMORSKIE Gdynia Śródmieście ul. Świętojańska
1 690 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
157.60 m2
Cena za m2
10 723 PLN
POMORSKIE Gdańsk Śródmieście ul. Rajska
1 150 000 PLN
2 pokoje
| 46 m2
| 25 000 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Powiśle ul. Smolna
1 150 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
46 m2
Cena za m2
25 000 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Powiśle ul. Smolna
6 150 000 PLN
pokoje
| 182.17 m2
| 33 760 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście ul. Zygmunta Słomińskiego
6 150 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
182.17 m2
Cena za m2
33 760 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście ul. Zygmunta Słomińskiego
1 740 000 PLN
7 pokoje
| 110.30 m2
| 15 775 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście al. Aleja Jana Pawła II
1 740 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
7
Powierzchnia
110.30 m2
Cena za m2
15 775 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście al. Aleja Jana Pawła II
3 550 000 PLN
5 pokoje
| 150 m2
| 23 667 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Południowe ul. Hoża
3 550 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
150 m2
Cena za m2
23 667 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Południowe ul. Hoża
1 726 400 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
172.64 m2
Cena za m2
10 000 PLN
ŁÓDZKIE Łódź Śródmieście ul. 6 Sierpnia
Szukasz Mieszkania własnego kąta, domu, terenu rekreacyjnego czy lokalu do sprzedania lub na wynajem? Zapoznaj się z propozycjami agencji nieruchomości Tur Nieruchomości.
Oferujemy kompetentne wsparcie i dobre ceny: użyteczna wyszukiwarka pomaga błyskawicznie wyszukać najbardziej pasujące oferty mieszkań, domu, gruntu, lokalu usługowego do kupienia lub na wynajem, a nasi eksperci zadbają o szybki i łatwy przebieg każdego porozumienia
Mieszkania, Domy, Posesje, Lokale na sprzedaż lub do wynajęcia godna uwagi jakość w niskiej cenie.
Niezależnie od tego, czy zależy ci na sporym, czy raczej małym własnym kącie, obiekcie mieszkalnym, ogródku działkowym, na naszym portalu z pewnością odnajdziesz coś dla siebie.
Z usług naszej firmy korzysta coraz więcej firm dysponujących apartamentami, budynkami mieszkalnymi na sprzedaż, lub na wynajem w różnych dzielnicach Warszawy. Nieruchomości do sprzedania lub na wynajem o zróżnicowanym powierzchni i usytuowaniu czekają na chętnych: sprawdź informacje nieruchomości oraz skontaktuj się z naszą agencją, a wesprzemy cię w wyborze i zrealizujemy wszystkie sprawy związane z nabyciem lub wynajmem.
Zapraszamy do kontaktu !