Lokal na sprzedaż: Ursus
4 400 000 PLN
pokoje
| 1284 m2
| 3 427 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ursus Gołąbki ul. Kazimierza Jagiellończyka
4 400 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
1284 m2
Cena za m2
3 427 PLN
9 900 000 PLN
pokoje
| 1458 m2
| 6 790 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ursus Czechowice ul. Dzieci Warszawy
Szukasz Działka własnych czterech kątów, budynku mieszkalnego, terenu rekreacyjnego czy pomieszczenia do kupienia lub do wynajęcia? Zapoznaj się z ofertą agencji nieruchomości Tur Nieruchomości.
Oferujemy fachowe doradztwo i opłacalne ceny: przyjazna wyszukiwarka pomaga sprawnie wyszukać najbardziej odpowiednie ogłoszenia lokali mieszkalnych, posiadłości, działki, lokalu na sprzedaż lub do wynajęcia, a nasi doradcy zadbają o błyskawiczny i nieskomplikowany przebieg każdego kontraktu
Mieszkania, Domy, Ogródki działkowe, Lokale usługowe w sprzedaży lub na wynajem najlepsza jakość w najlepszej cenie.
Niezależnie od tego, czy zależy ci na obszernym, czy raczej niewielkim lokum, budynku, ogródku działkowym, na naszej stronie na pewno wyszukasz coś dla siebie.
Z usług naszych ekspertów korzysta coraz więcej firm dysponujących mieszkaniami, domami do sprzedania, lub na wynajem w różnych częściach Warszawy. Nieruchomości do sprzedania lub do wynajęcia o różniącym się metrażu i położeniu czekają na zainteresowanych: obejrzyj ogłoszenia nieruchomości i skontaktuj się z naszym biurem, a doradzimy ci w wyborze i uporządkujemy wszystkie sprawy związane z przeniesieniem własności lub umową najmu.
Napisz do nas !