Mieszkanie do wynajęcia: Bemowo
3 200 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
34 m2
Cena za m2
94 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo ul. Lazurowa
1 900 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
40 m2
Cena za m2
48 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo ul. Rozłogi
8 300 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
189 m2
Cena za m2
44 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo ul. Batalionów Chłopskich
2 850 PLN
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
30 m2
Cena za m2
95 PLN
Mazowieckie Warszawa Bemowo Dywizjonu 303
4 300 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
60 m2
Cena za m2
72 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo ul. Lazurowa
3 200 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
44.80 m2
Cena za m2
71 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo Górce ul. Grodkowska
3 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
62 m2
Cena za m2
56 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo ul. Drogomilska
5 600 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
105 m2
Cena za m2
53 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo ul. Aleja Obrońców Grodna
2 800 PLN
2 pokoje
| 41.43 m2
| 68 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo ul. mjr. Henryka Sucharskiego
2 800 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
41.43 m2
Cena za m2
68 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo ul. mjr. Henryka Sucharskiego
4 290 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
75 m2
Cena za m2
57 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo ul. Górczewska
3 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
51 m2
Cena za m2
59 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo ul. Obrońców Tobruku
3 100 PLN
2 pokoje
| 35.50 m2
| 87 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo Chrzanów ul. Batalionów Chłopskich
3 100 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
35.50 m2
Cena za m2
87 PLN
4 700 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
61.16 m2
Cena za m2
77 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo ul. Powstańców Śląskich
4 200 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
53 m2
Cena za m2
79 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo ul. Szeligowska
3 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
45.20 m2
Cena za m2
77 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo ul. Szeligowska
3 600 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
52 m2
Cena za m2
69 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo ul. Powstańców Śląskich
2 800 PLN
2 pokoje
| 39.67 m2
| 71 PLN/m2
2 800 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
39.67 m2
Cena za m2
71 PLN
4 950 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
62 m2
Cena za m2
80 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo ul. Górczewska
2 900 PLN
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
43 m2
Cena za m2
70 PLN
Mazowieckie Warszawa Bemowo Powstańców Śląskich
3 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
39 m2
Cena za m2
77 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo ul. Żeńców
Szukasz Mieszkania nieruchomości, domu, terenu czy lokalu do nabycia lub na wynajem? Zapoznaj się z ofertą agencji Tur Nieruchomości.
Oferujemy kompletne wsparcie i elastyczne ceny: przydatna wyszukiwarka pomaga sprawnie odszukać najbardziej warte uwagi propozycje mieszkań, budynku mieszkalnego, posesji,gruntu rolnego, pomieszczenia do kupienia lub na wynajem, a nasi specjaliści zadbają o ekspresowy i łatwy przebieg każdej umowy
Mieszkania, Budynki mieszkalne, Działki, Powierzchnie usługowe na sprzedaż lub na wynajem godna uwagi jakość w najlepszej cenie.
Niezależnie od tego, czy zależy ci na sporym, czy raczej małym lokum, budynku, terenie, na naszym portalu bez wątpienia znajdziesz coś dla siebie.
Z usług agencji korzysta coraz więcej osób dysponujących apartamentami, budynkami mieszkalnymi do kupienia, lub do wynajęcia w różnych obszarach Warszawy. Nieruchomości do kupienia lub na wynajem o różniącym się powierzchni i ulokowaniu czekają na klientów: sprawdź oferty nieruchomości i skontaktuj się z naszą agencją, a doradzimy ci w wyborze i załatwimy wszystkie kwestie związane z nabyciem lub umową najmu.
Skontaktuj się z nami !