Mieszkanie do wynajęcia: Białołęka
4 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
85.13 m2
Cena za m2
47 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Białołęka ul. Głębocka
2 700 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
47.50 m2
Cena za m2
57 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Białołęka ul. Aluzyjna
3 700 PLN
2 pokoje
| 34.93 m2
| 106 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Białołęka Tarchomin ul. Talarowa
3 700 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
34.93 m2
Cena za m2
106 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Białołęka Tarchomin ul. Talarowa
8 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
104.60 m2
Cena za m2
76 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Białołęka ul. Głębocka
2 100 PLN
wyłączność
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
32.3 m2
Cena za m2
68 PLN
Mazowieckie Warszawa Białołęka Nowodworska
3 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
41.62 m2
Cena za m2
72 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Białołęka ul. Starowiślna
2 500 PLN
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
48 m2
Cena za m2
52 PLN
Mazowieckie Warszawa Białołęka Ceramiczna
2 900 PLN
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
55 m2
Cena za m2
45 PLN
Mazowieckie Warszawa Białołęka Mariana Wyrzykowskiego
4 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
54 m2
Cena za m2
74 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Białołęka Brzeziny ul. Brzeziny
2 400 PLN
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
37.7 m2
Cena za m2
61 PLN
Mazowieckie Warszawa Białołęka Ceramiczna
2 499 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
47.80 m2
Cena za m2
52 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Białołęka ul. Skarbka z Gór
2 700 PLN
3 pokoje
| 53.84 m2
| 52 PLN/m2
Mazowieckie Warszawa Białołęka Tarchomin Adama Ciołkosza
2 700 PLN
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
53.84 m2
Cena za m2
52 PLN
Mazowieckie Warszawa Białołęka Tarchomin Adama Ciołkosza
2 200 PLN
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
47 m2
Cena za m2
47 PLN
Mazowieckie Warszawa Białołęka Światowida
2 700 PLN
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
42.29 m2
Cena za m2
64 PLN
Mazowieckie Warszawa Białołęka Flisaków
2 200 PLN
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
40 m2
Cena za m2
50 PLN
Mazowieckie Warszawa Białołęka Strumykowa
2 700 PLN
wyłączność
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
41.38 m2
Cena za m2
65 PLN
Mazowieckie Warszawa Białołęka Dionizosa
2 300 PLN
wyłączność
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
35 m2
Cena za m2
71 PLN
Mazowieckie Warszawa Białołęka Jana Kowalczyka
Szukasz Działka lokum, domu, gruntu pod zabudowę czy powierzchni usługowej do sprzedania lub na wynajem? Zapoznaj się z propozycjami firmy Tur Nieruchomości.
Oferujemy kompletne wsparcie i atrakcyjne ceny: praktyczna wyszukiwarka pomaga sprawnie odkryć najbardziej interesujące ogłoszenia nieruchomości, budynku mieszkalnego, ogródka działkowego, pomieszczenia do sprzedania lub na wynajem, a nasi agenci zadbają o szybki i przyjemny przebieg każdej umowy
Lokale mieszkalne, Budynki mieszkalne, Działki, Powierzchnie usługowe na sprzedaż lub na wynajem dobra jakość w przystępnej cenie.
Niezależnie od tego, czy zależy ci na sporym, czy raczej małym własnym kącie, budynku, terenie działkowym, na stronie agencji Tur Nieruchomości niewątpliwie znajdziesz coś dla siebie.
Z usług agencji korzysta coraz więcej firm dysponujących lokalami mieszkalnymi, nieruchomościami do kupienia, lub na wynajem w różnych obszarach Warszawy. Nieruchomości do sprzedania lub na wynajem o różniącym się powierzchni i ulokowaniu czekają na chętnych: prześledź ogłoszenia nieruchomości oraz skontaktuj się z biurem Tur Nieruchomości, a wesprzemy cię w wyborze i załatwimy wszystkie sprawy związane z umową sprzedaży lub umową najmu.
Skontaktuj się z nami !