Mieszkanie do wynajęcia: Białołęka
4 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
85.13 m2
Cena za m2
47 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Białołęka ul. Głębocka
2 700 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
47.50 m2
Cena za m2
57 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Białołęka ul. Aluzyjna
3 700 PLN
2 pokoje
| 34.93 m2
| 106 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Białołęka Tarchomin ul. Talarowa
3 700 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
34.93 m2
Cena za m2
106 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Białołęka Tarchomin ul. Talarowa
8 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
104.60 m2
Cena za m2
76 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Białołęka ul. Głębocka
2 100 PLN
wyłączność
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
32.3 m2
Cena za m2
68 PLN
Mazowieckie Warszawa Białołęka Nowodworska
3 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
41.62 m2
Cena za m2
72 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Białołęka ul. Starowiślna
2 500 PLN
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
48 m2
Cena za m2
52 PLN
Mazowieckie Warszawa Białołęka Ceramiczna
2 900 PLN
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
55 m2
Cena za m2
45 PLN
Mazowieckie Warszawa Białołęka Mariana Wyrzykowskiego
4 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
54 m2
Cena za m2
74 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Białołęka Brzeziny ul. Brzeziny
2 400 PLN
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
37.7 m2
Cena za m2
61 PLN
Mazowieckie Warszawa Białołęka Ceramiczna
2 499 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
47.80 m2
Cena za m2
52 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Białołęka ul. Skarbka z Gór
2 700 PLN
3 pokoje
| 53.84 m2
| 52 PLN/m2
Mazowieckie Warszawa Białołęka Tarchomin Adama Ciołkosza
2 700 PLN
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
53.84 m2
Cena za m2
52 PLN
Mazowieckie Warszawa Białołęka Tarchomin Adama Ciołkosza
2 200 PLN
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
47 m2
Cena za m2
47 PLN
Mazowieckie Warszawa Białołęka Światowida
2 700 PLN
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
42.29 m2
Cena za m2
64 PLN
Mazowieckie Warszawa Białołęka Flisaków
2 200 PLN
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
40 m2
Cena za m2
50 PLN
Mazowieckie Warszawa Białołęka Strumykowa
2 700 PLN
wyłączność
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
41.38 m2
Cena za m2
65 PLN
Mazowieckie Warszawa Białołęka Dionizosa
2 300 PLN
wyłączność
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
35 m2
Cena za m2
71 PLN
Mazowieckie Warszawa Białołęka Jana Kowalczyka
Szukasz Mieszkania mieszkania, domu, terenu przemysłowego czy lokalu usługowego do kupienia lub do wynajęcia? Zapoznaj się ze stroną internetową lokalnych ekspertów z Tur Nieruchomości.
Oferujemy kompetentne doradztwo i najlepsze ceny: użyteczna wyszukiwarka pomaga błyskawicznie odszukać najbardziej pasujące propozycje lokali mieszkalnych, domu, terenu przemysłowego, powierzchni biurowej do nabycia lub na wynajem, a nasi agenci zadbają o sprawny i bezstresowy przebieg każdej transakcji
Lokale mieszkalne, Domy, Ogródki działkowe, Lokale usługowe do sprzedania lub na wynajem dobra jakość w najlepszej cenie.
Niezależnie od tego, czy zależy ci na dużym, czy raczej niewielkim lokum, budynku, ogródku działkowym, na stronie biura Tur Nieruchomości niewątpliwie odkryjesz coś dla siebie.
Z usług naszych ekspertów korzysta coraz więcej firm dysponujących mieszkaniami, domami na sprzedaż, lub do wynajęcia w różnych częściach Warszawy. Nieruchomości do kupienia lub do wynajęcia o różnorodnym powierzchni i ulokowaniu czekają na chętnych: sprawdź informacje nieruchomości oraz skontaktuj się z nami, a wesprzemy cię w wyborze i zrealizujemy wszystkie zagadnienia związane z zakupem lub umową najmu.
Zapraszamy do kontaktu !