Mieszkanie do wynajęcia: Białołęka
4 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
85.13 m2
Cena za m2
47 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Białołęka ul. Głębocka
2 700 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
47.50 m2
Cena za m2
57 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Białołęka ul. Aluzyjna
3 700 PLN
2 pokoje
| 34.93 m2
| 106 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Białołęka Tarchomin ul. Talarowa
3 700 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
34.93 m2
Cena za m2
106 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Białołęka Tarchomin ul. Talarowa
8 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
104.60 m2
Cena za m2
76 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Białołęka ul. Głębocka
2 100 PLN
wyłączność
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
32.3 m2
Cena za m2
68 PLN
Mazowieckie Warszawa Białołęka Nowodworska
3 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
41.62 m2
Cena za m2
72 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Białołęka ul. Starowiślna
2 500 PLN
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
48 m2
Cena za m2
52 PLN
Mazowieckie Warszawa Białołęka Ceramiczna
2 900 PLN
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
55 m2
Cena za m2
45 PLN
Mazowieckie Warszawa Białołęka Mariana Wyrzykowskiego
4 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
54 m2
Cena za m2
74 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Białołęka Brzeziny ul. Brzeziny
2 400 PLN
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
37.7 m2
Cena za m2
61 PLN
Mazowieckie Warszawa Białołęka Ceramiczna
2 499 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
47.80 m2
Cena za m2
52 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Białołęka ul. Skarbka z Gór
2 700 PLN
3 pokoje
| 53.84 m2
| 52 PLN/m2
Mazowieckie Warszawa Białołęka Tarchomin Adama Ciołkosza
2 700 PLN
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
53.84 m2
Cena za m2
52 PLN
Mazowieckie Warszawa Białołęka Tarchomin Adama Ciołkosza
2 200 PLN
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
47 m2
Cena za m2
47 PLN
Mazowieckie Warszawa Białołęka Światowida
2 700 PLN
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
42.29 m2
Cena za m2
64 PLN
Mazowieckie Warszawa Białołęka Flisaków
2 200 PLN
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
40 m2
Cena za m2
50 PLN
Mazowieckie Warszawa Białołęka Strumykowa
2 700 PLN
wyłączność
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
41.38 m2
Cena za m2
65 PLN
Mazowieckie Warszawa Białołęka Dionizosa
2 300 PLN
wyłączność
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
35 m2
Cena za m2
71 PLN
Mazowieckie Warszawa Białołęka Jana Kowalczyka
Szukasz Mieszkania własnych czterech kątów, budynku mieszkalnego, terenu rekreacyjnego czy powierzchni usługowej do nabycia lub na wynajem? Zapoznaj się z propozycjami firmy Tur Nieruchomości.
Oferujemy profesjonalne wsparcie i rozsądne ceny: użyteczna wyszukiwarka pomaga błyskawicznie wyszukać najbardziej pasujące ogłoszenia apartamentów, posiadłości, terenu przemysłowego, lokalu usługowego do sprzedania lub do wynajęcia, a nasi eksperci zadbają o błyskawiczny i łatwy przebieg każdego kontraktu
Mieszkania, Budynki mieszkalne, Działki, Powierzchnie usługowe w sprzedaży lub do wynajęcia najlepsza jakość w umiarkowanej cenie.
Niezależnie od tego, czy zależy ci na obszernym, czy raczej małym mieszkaniu, domu, kawałku ziemi, w ofercie agencji Tur Nieruchomości bez wątpienia odnajdziesz coś dla siebie.
Z usług naszej firmy korzysta coraz więcej klientów dysponujących lokalami mieszkalnymi, nieruchomościami na sprzedaż, lub do wynajęcia w różnych obszarach Warszawy. Nieruchomości do nabycia lub na wynajem o różnorodnym rozmiarze i usytuowaniu czekają na nabywców: sprawdź informacje nieruchomości oraz skontaktuj się z naszą agencją, a wesprzemy cię w wyborze i zrealizujemy wszystkie procedury związane z kupnem lub umową najmu.
Skontaktuj się z nami !