Mieszkanie do wynajęcia: Bielany
2 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
21 m2
Cena za m2
95 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany ul. Stefana Żeromskiego
3 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
48 m2
Cena za m2
63 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany ul. Loteryjki
4 200 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
75 m2
Cena za m2
56 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany ul. Sokratesa
2 720 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
37 m2
Cena za m2
74 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany ul. Wrzeciono
2 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
38 m2
Cena za m2
66 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany ul. Jana Kochanowskiego
3 800 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
52 m2
Cena za m2
73 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany Wrzeciono ul. Wrzeciono
2 300 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
40 m2
Cena za m2
58 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany ul. Stefana Żeromskiego
3 400 PLN
wyłączność
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
48 m2
Cena za m2
71 PLN
Mazowieckie Warszawa Bielany Loteryjki
5 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
64 m2
Cena za m2
78 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany ul. Wrzeciono
3 300 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
28 m2
Cena za m2
118 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany ul. Rodziny Połanieckich
3 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
44 m2
Cena za m2
80 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany ul. Tomasza Nocznickiego
2 600 PLN
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
38 m2
Cena za m2
72 PLN
Mazowieckie Warszawa Bielany Heroldów
3 200 PLN
wyłączność
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
39.5 m2
Cena za m2
81 PLN
Mazowieckie Warszawa Bielany Kaliszówka
Szukasz Dom lokum, posiadłości, terenu czy lokalu usługowego na sprzedaż lub do wynajęcia? Zapoznaj się z katalogiem firmy Tur Nieruchomości.
Oferujemy profesjonalne wsparcie i opłacalne ceny: przydatna wyszukiwarka pomaga szybko odnaleźć najbardziej interesujące ogłoszenia apartamentów, posiadłości, ziemi, pomieszczenia do nabycia lub do wynajęcia, a nasi specjaliści zadbają o sprawny i nieskomplikowany przebieg każdej umowy
Lokale mieszkalne, Budynki mieszkalne, Posesje, Lokale usługowe do sprzedania lub na wynajem oczekiwana jakość w rozsądnej cenie.
Niezależnie od tego, czy zależy ci na sporym, czy raczej niedużym mieszkaniu, domu, kawałku ziemi, w ofercie agencji Tur Nieruchomości niewątpliwie wyszukasz coś dla siebie.
Z usług Tur Nieruchomości korzysta coraz więcej osób dysponujących apartamentami, budynkami mieszkalnymi do nabycia, lub do wynajęcia w różnych obszarach Warszawy. Nieruchomości na sprzedaż lub na wynajem o zróżnicowanym powierzchni i ulokowaniu czekają na chętnych: prześledź informacje nieruchomości oraz napisz do nas, a wesprzemy cię w wyborze i uporządkujemy wszystkie zagadnienia związane z kupnem lub umową najmu.
Zapraszamy do współpracy!