Mieszkanie do wynajęcia: Bielany
2 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
21 m2
Cena za m2
95 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany ul. Stefana Żeromskiego
3 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
48 m2
Cena za m2
63 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany ul. Loteryjki
2 720 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
37 m2
Cena za m2
74 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany ul. Wrzeciono
3 800 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
52 m2
Cena za m2
73 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany Wrzeciono ul. Wrzeciono
2 300 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
40 m2
Cena za m2
58 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany ul. Stefana Żeromskiego
3 200 PLN
wyłączność
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
48 m2
Cena za m2
67 PLN
Mazowieckie Warszawa Bielany Loteryjki
5 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
64 m2
Cena za m2
78 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany ul. Wrzeciono
3 300 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
28 m2
Cena za m2
118 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany ul. Rodziny Połanieckich
3 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
44 m2
Cena za m2
80 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany ul. Tomasza Nocznickiego
2 600 PLN
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
38 m2
Cena za m2
72 PLN
Mazowieckie Warszawa Bielany Heroldów
3 200 PLN
wyłączność
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
39.5 m2
Cena za m2
81 PLN
Mazowieckie Warszawa Bielany Kaliszówka
3 500 PLN
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
50.86 m2
Cena za m2
69 PLN
Mazowieckie Warszawa Bielany Sokratesa
2 900 PLN
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
36.66 m2
Cena za m2
76 PLN
Mazowieckie Warszawa Bielany Skalbmierska
Szukasz Mieszkania lokum, posiadłości, posesji,gruntu rolnego czy lokalu usługowego do sprzedania lub na wynajem? Zapoznaj się z ofertą agencji nieruchomości Tur Nieruchomości.
Oferujemy profesjonalne wsparcie i rozsądne ceny: praktyczna wyszukiwarka pomaga błyskawicznie odnaleźć najbardziej odpowiednie propozycje nieruchomości, domu, działki, lokalu usługowego na sprzedaż lub do wynajęcia, a nasi pracownicy zadbają o błyskawiczny i łatwy przebieg każdej transakcji
Mieszkania, Domy, Działki, Lokale do kupienia lub na wynajem wysoka jakość w niewielkiej cenie.
Niezależnie od tego, czy zależy ci na sporym, czy raczej małym lokalu mieszkalnym, domu, kawałku ziemi, na stronie agencji Tur Nieruchomości z pewnością znajdziesz coś dla siebie.
Z usług Tur Nieruchomości korzysta coraz więcej osób dysponujących lokalami mieszkalnymi, budynkami mieszkalnymi do kupienia, lub na wynajem w różnych dzielnicach Warszawy. Nieruchomości na sprzedaż lub do wynajęcia o różnym metrażu i położeniu czekają na odbiorców: sprawdź ogłoszenia nieruchomości oraz skontaktuj się z biurem Tur Nieruchomości, a wesprzemy cię w wyborze i zrealizujemy wszystkie sprawy związane ze sprzedażą lub najmem.
Zadzwoń do nas !