Mieszkanie do wynajęcia: Bielany
2 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
21 m2
Cena za m2
95 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany ul. Stefana Żeromskiego
3 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
48 m2
Cena za m2
63 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany ul. Loteryjki
2 720 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
37 m2
Cena za m2
74 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany ul. Wrzeciono
3 800 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
52 m2
Cena za m2
73 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany Wrzeciono ul. Wrzeciono
2 300 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
40 m2
Cena za m2
58 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany ul. Stefana Żeromskiego
3 200 PLN
wyłączność
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
48 m2
Cena za m2
67 PLN
Mazowieckie Warszawa Bielany Loteryjki
5 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
64 m2
Cena za m2
78 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany ul. Wrzeciono
3 300 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
28 m2
Cena za m2
118 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany ul. Rodziny Połanieckich
3 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
44 m2
Cena za m2
80 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany ul. Tomasza Nocznickiego
2 600 PLN
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
38 m2
Cena za m2
72 PLN
Mazowieckie Warszawa Bielany Heroldów
3 200 PLN
wyłączność
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
39.5 m2
Cena za m2
81 PLN
Mazowieckie Warszawa Bielany Kaliszówka
3 500 PLN
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
50.86 m2
Cena za m2
69 PLN
Mazowieckie Warszawa Bielany Sokratesa
Szukasz Mieszkania mieszkania, posiadłości, ziemi czy lokalu usługowego do kupienia lub do wynajęcia? Zapoznaj się z szeroką gammą ofert biura nieruchomości Tur Nieruchomości.
Oferujemy fachowe doradztwo i rozsądne ceny: użyteczna wyszukiwarka pomaga błyskawicznie znaleźć najbardziej pasujące oferty mieszkań, domu, posesji,gruntu rolnego, pomieszczenia do nabycia lub do wynajęcia, a nasi eksperci zadbają o ekspresowy i łatwy przebieg każdego kontraktu
Mieszkania, Budynki mieszkalne, Działki, Lokale usługowe w sprzedaży lub do wynajęcia wysoka jakość w korzystnej cenie.
Niezależnie od tego, czy zależy ci na sporym, czy raczej niedużym mieszkaniu, domu, terenie działkowym, na naszej stronie niewątpliwie wyszukasz coś dla siebie.
Z usług naszej firmy korzysta coraz więcej klientów dysponujących mieszkaniami, domami na sprzedaż, lub do wynajęcia w różnych obszarach Warszawy. Nieruchomości do kupienia lub do wynajęcia o różnym powierzchni i położeniu czekają na odbiorców: sprawdź ogłoszenia nieruchomości i skontaktuj się z biurem Tur Nieruchomości, a wesprzemy cię w wyborze i uporządkujemy wszystkie sprawy związane z nabyciem lub umową najmu.
Zapraszamy do kontaktu !