Mieszkanie do wynajęcia: Ochota
4 900 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
45.20 m2
Cena za m2
108 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota ul. Nowogrodzka
8 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
127.76 m2
Cena za m2
63 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota ul. Włodarzewska
5 200 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
76 m2
Cena za m2
68 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota al. Aleje Jerozolimskie
6 000 PLN
3 pokoje
| 102.20 m2
| 59 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota ul. Juliana Ursyna Niemcewicza
6 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
102.20 m2
Cena za m2
59 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota ul. Juliana Ursyna Niemcewicza
4 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
54 m2
Cena za m2
74 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota ul. Szybka
3 000 PLN
2 pokoje
| 48.51 m2
| 62 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota Stara Ochota ul. Rokosowska
3 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
48.51 m2
Cena za m2
62 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota Stara Ochota ul. Rokosowska
2 200 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
16 m2
Cena za m2
138 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota ul. Szczęśliwicka
Szukasz Mieszkania mieszkania, posiadłości, ogródka działkowego czy pomieszczenia do nabycia lub na wynajem? Zapoznaj się z propozycjami firmy Tur Nieruchomości.
Oferujemy kompetentne wsparcie i przystępne ceny: przydatna wyszukiwarka pomaga błyskawicznie odkryć najbardziej odpowiednie propozycje lokali mieszkalnych, domu, gruntu pod zabudowę, lokalu na sprzedaż lub na wynajem, a nasi agenci zadbają o błyskawiczny i bezproblemowy przebieg każdego porozumienia
Mieszkania, Domy, Posesje, Lokale usługowe w sprzedaży lub na wynajem wysoka jakość w korzystnej cenie.
Niezależnie od tego, czy zależy ci na obszernym, czy raczej niewielkim własnym kącie, domu, kawałku ziemi, na stronie biura Tur Nieruchomości z pewnością natrafisz na coś dla siebie.
Z usług naszych ekspertów korzysta coraz więcej osób dysponujących mieszkaniami, domami do kupienia, lub na wynajem w różnych częściach Warszawy. Nieruchomości do nabycia lub na wynajem o różnym powierzchni i ulokowaniu czekają na zainteresowanych: przeczytaj oferty nieruchomości oraz skontaktuj się z naszym doradcą, a pomożemy ci w wyborze i zorganizujemy wszystkie procedury związane z transakcją lub wynajmem.
Zadzwoń do nas !