Mieszkanie do wynajęcia: Ochota
4 900 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
45.20 m2
Cena za m2
108 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota ul. Nowogrodzka
8 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
127.76 m2
Cena za m2
63 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota ul. Włodarzewska
5 200 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
76 m2
Cena za m2
68 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota al. Aleje Jerozolimskie
6 000 PLN
3 pokoje
| 102.20 m2
| 59 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota ul. Juliana Ursyna Niemcewicza
6 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
102.20 m2
Cena za m2
59 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota ul. Juliana Ursyna Niemcewicza
4 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
54 m2
Cena za m2
74 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota ul. Szybka
3 000 PLN
2 pokoje
| 48.51 m2
| 62 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota Stara Ochota ul. Rokosowska
3 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
48.51 m2
Cena za m2
62 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota Stara Ochota ul. Rokosowska
2 200 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
16 m2
Cena za m2
138 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota ul. Szczęśliwicka
Szukasz Dom mieszkania, posiadłości, gruntu czy lokalu do sprzedania lub na wynajem? Zapoznaj się z ofertą firmy Tur Nieruchomości.
Oferujemy fachowe wsparcie i atrakcyjne ceny: przydatna wyszukiwarka pomaga szybko znaleźć najbardziej odpowiednie oferty lokali mieszkalnych, domu, posesji,gruntu rolnego, lokalu do sprzedania lub na wynajem, a nasi specjaliści zadbają o sprawny i nieskomplikowany przebieg każdego kontraktu
Lokale mieszkalne, Domy, Posesje, Lokale na sprzedaż lub do wynajęcia najlepsza jakość w przystępnej cenie.
Niezależnie od tego, czy zależy ci na obszernym, czy raczej niewielkim własnym kącie, domu, kawałku ziemi, na stronie agencji Tur Nieruchomości niewątpliwie odnajdziesz coś dla siebie.
Z usług naszego biura korzysta coraz więcej osób dysponujących mieszkaniami, domami do sprzedania, lub na wynajem w różnych częściach Warszawy. Nieruchomości do nabycia lub na wynajem o różniącym się metrażu i położeniu czekają na nabywców: sprawdź ogłoszenia nieruchomości oraz skontaktuj się z naszym biurem, a doradzimy ci w wyborze i załatwimy wszystkie zagadnienia związane z transakcją lub umową najmu.
Zapraszamy do kontaktu !