Mieszkanie do wynajęcia: Praga Południe
3 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
47.40 m2
Cena za m2
74 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe ul. Ostrobramska
5 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
57.97 m2
Cena za m2
86 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe ul. Mińska
3 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
30 m2
Cena za m2
100 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Północ ul. Karola Darwina
4 500 PLN
3 pokoje
| 73 m2
| 62 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Grochów ul. Wspólna Droga
4 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
73 m2
Cena za m2
62 PLN
4 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
50 m2
Cena za m2
80 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe ul. Grochowska
3 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
46 m2
Cena za m2
76 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe ul. Precyzyjna
5 500 PLN
3 pokoje
| 61.85 m2
| 89 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Gocławek ul. Stanisława Żółkiewskiego
5 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
61.85 m2
Cena za m2
89 PLN
5 000 PLN
2 pokoje
| 46.49 m2
| 108 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe ul. Jana Zamoyskiego
5 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
46.49 m2
Cena za m2
108 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe ul. Jana Zamoyskiego
3 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
47 m2
Cena za m2
64 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe ul. Grenadierów
3 300 PLN
2 pokoje
| 45.60 m2
| 72 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Gocław ul. gen. Romana Abrahama
3 300 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
45.60 m2
Cena za m2
72 PLN
2 700 PLN
1 pokoje
| 35 m2
| 77 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Północ Stara Praga ul. Wileńska
2 700 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
35 m2
Cena za m2
77 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Północ Stara Praga ul. Wileńska
5 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
84 m2
Cena za m2
65 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Północ ul. Grodzieńska
4 800 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
50.42 m2
Cena za m2
95 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Północ ul. Stefana Okrzei
4 950 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
64 m2
Cena za m2
77 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe ul. Igańska
4 000 PLN
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
44 m2
Cena za m2
91 PLN
Mazowieckie Warszawa Praga-Północ Szwedzka
3 200 PLN
2 pokoje
| 40 m2
| 80 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Gocław ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego
3 200 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
40 m2
Cena za m2
80 PLN
2 600 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
24.50 m2
Cena za m2
106 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Północ ul. Jagiellońska
3 700 PLN
3 pokoje
| 51 m2
| 73 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Grochów ul. Kobielska
3 700 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
51 m2
Cena za m2
73 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Grochów ul. Kobielska
4 900 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
47.50 m2
Cena za m2
103 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Północ ul. Namysłowska
4 500 PLN
3 pokoje
| 57.50 m2
| 78 PLN/m2
4 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
57.50 m2
Cena za m2
78 PLN
2 379 PLN
1 pokoje
| 30.32 m2
| 78 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Północ Stara Praga ul. Stefana Okrzei
2 379 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
30.32 m2
Cena za m2
78 PLN
4 890 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
50 m2
Cena za m2
98 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Północ ul. Stefana Okrzei
3 900 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
58 m2
Cena za m2
67 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe ul. Kompasowa
4 950 PLN
3 pokoje
| 55 m2
| 90 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Saska Kępa ul. Urugwajska
4 950 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
55 m2
Cena za m2
90 PLN
Szukasz Mieszkania nieruchomości, posiadłości, gruntu czy powierzchni biurowej do sprzedania lub na wynajem? Zapoznaj się z szeroką gammą ofert lokalnej firmy Tur Nieruchomości.
Oferujemy fachowe wsparcie i umiarkowane ceny: przydatna wyszukiwarka pomaga błyskawicznie odkryć najbardziej warte uwagi oferty mieszkań, posiadłości, gruntu pod zabudowę wielorodzinną, pomieszczenia do kupienia lub do wynajęcia, a nasi agenci zadbają o szybki i przyjemny przebieg każdego kontraktu
Mieszkania, Budynki mieszkalne, Posesje, Lokale usługowe w sprzedaży lub na wynajem oczekiwana jakość w niskiej cenie.
Niezależnie od tego, czy zależy ci na obszernym, czy raczej niewielkim mieszkaniu, domu, ogródku działkowym, na stronie biura Tur Nieruchomości z pewnością odkryjesz coś dla siebie.
Z usług naszego biura korzysta coraz więcej klientów dysponujących mieszkaniami, nieruchomościami na sprzedaż, lub do wynajęcia w różnych obszarach Warszawy. Nieruchomości na sprzedaż lub do wynajęcia o różnym metrażu i umiejscowieniu czekają na klientów: sprawdź oferty nieruchomości oraz skontaktuj się z naszym doradcą, a wesprzemy cię w wyborze i zorganizujemy wszystkie procedury związane z kupnem lub najmem.
Zapraszamy do kontaktu !