Mieszkanie do wynajęcia: Targówek
2 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
30.30 m2
Cena za m2
83 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Targówek ul. ks. Piotra Skargi
2 200 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
30 m2
Cena za m2
73 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Targówek ul. Wyspowa
2 800 PLN
2 pokoje
| 55 m2
| 51 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Targówek Zacisze ul. Zielone Zacisze
2 800 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
55 m2
Cena za m2
51 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Targówek Zacisze ul. Zielone Zacisze
3 300 PLN
3 pokoje
| 64.70 m2
| 51 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Targówek Bródno ul. Rembielińska
3 300 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
64.70 m2
Cena za m2
51 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Targówek Bródno ul. Rembielińska
2 800 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
40 m2
Cena za m2
70 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Targówek ul. Chodecka
2 900 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
46 m2
Cena za m2
63 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Targówek ul. Heleny Junkiewicz
3 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
38 m2
Cena za m2
79 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Targówek ul. Bukowiecka
1 800 PLN
wyłączność
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
37.6 m2
Cena za m2
48 PLN
Mazowieckie Warszawa Targówek Wyszogrodzka
5 450 PLN
3 pokoje
| 81 m2
| 67 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Targówek Mieszkaniowy ul. św. Wincentego
5 450 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
81 m2
Cena za m2
67 PLN
2 200 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
20 m2
Cena za m2
110 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Targówek Zacisze ul. Mroźna
2 800 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
34 m2
Cena za m2
82 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Targówek Zacisze ul. Remontowa
3 800 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
59.91 m2
Cena za m2
63 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Targówek ul. Janowiecka
Szukasz Mieszkania lokalu mieszkalnego, domu, terenu rekreacyjnego czy pomieszczenia na sprzedaż lub do wynajęcia? Zapoznaj się z szeroką gammą ofert lokalnej firmy Tur Nieruchomości.
Oferujemy profesjonalne wsparcie i opłacalne ceny: przydatna wyszukiwarka pomaga sprawnie odnaleźć najbardziej warte uwagi oferty mieszkań, domu, ogródka działkowego, lokalu usługowego do nabycia lub do wynajęcia, a nasi agenci zadbają o błyskawiczny i bezstresowy przebieg każdej transakcji
Mieszkania, Domy, Ogródki działkowe, Lokale usługowe do kupienia lub na wynajem dobra jakość w atrakcyjnej cenie.
Niezależnie od tego, czy zależy ci na dużym, czy raczej małym mieszkaniu, budynku, ogródku działkowym, w ofercie agencji Tur Nieruchomości niewątpliwie natrafisz na coś dla siebie.
Z usług biura korzysta coraz więcej osób dysponujących lokalami mieszkalnymi, domami do sprzedania, lub do wynajęcia w różnych obszarach Warszawy. Nieruchomości do kupienia lub do wynajęcia o różnorodnym rozmiarze i usytuowaniu czekają na klientów: obejrzyj informacje nieruchomości i zadzwoń do nas, a pomożemy ci w wyborze i załatwimy wszystkie zagadnienia związane z zakupem lub najmem.
Zapraszamy do kontaktu !