Mieszkanie do wynajęcia: Targówek
2 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
30.30 m2
Cena za m2
83 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Targówek ul. ks. Piotra Skargi
2 200 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
30 m2
Cena za m2
73 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Targówek ul. Wyspowa
2 800 PLN
2 pokoje
| 55 m2
| 51 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Targówek Zacisze ul. Zielone Zacisze
2 800 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
55 m2
Cena za m2
51 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Targówek Zacisze ul. Zielone Zacisze
3 300 PLN
3 pokoje
| 64.70 m2
| 51 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Targówek Bródno ul. Rembielińska
3 300 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
64.70 m2
Cena za m2
51 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Targówek Bródno ul. Rembielińska
2 800 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
40 m2
Cena za m2
70 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Targówek ul. Chodecka
2 900 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
46 m2
Cena za m2
63 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Targówek ul. Heleny Junkiewicz
3 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
38 m2
Cena za m2
79 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Targówek ul. Bukowiecka
1 800 PLN
wyłączność
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
37.6 m2
Cena za m2
48 PLN
Mazowieckie Warszawa Targówek Wyszogrodzka
5 450 PLN
3 pokoje
| 81 m2
| 67 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Targówek Mieszkaniowy ul. św. Wincentego
5 450 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
81 m2
Cena za m2
67 PLN
2 200 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
20 m2
Cena za m2
110 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Targówek Zacisze ul. Mroźna
2 800 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
34 m2
Cena za m2
82 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Targówek Zacisze ul. Remontowa
3 800 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
59.91 m2
Cena za m2
63 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Targówek ul. Janowiecka
Szukasz Dom własnych czterech kątów, domu, terenu czy powierzchni biurowej do sprzedania lub na wynajem? Zapoznaj się z propozycjami biura Tur Nieruchomości.
Oferujemy kompetentne doradztwo i dobre ceny: przydatna wyszukiwarka pomaga sprawnie znaleźć najbardziej interesujące ogłoszenia apartamentów, posiadłości, ogródka działkowego, powierzchni biurowej na sprzedaż lub do wynajęcia, a nasi specjaliści zadbają o sprawny i nieskomplikowany przebieg każdego porozumienia
Lokale mieszkalne, Domy, Ogródki działkowe, Lokale w sprzedaży lub do wynajęcia godna uwagi jakość w umiarkowanej cenie.
Niezależnie od tego, czy zależy ci na dużym, czy raczej niedużym mieszkaniu, budynku, kawałku ziemi, na naszym portalu z pewnością odnajdziesz coś dla siebie.
Z usług biura korzysta coraz więcej osób dysponujących lokalami mieszkalnymi, domami na sprzedaż, lub na wynajem w różnych częściach Warszawy. Nieruchomości do kupienia lub na wynajem o zróżnicowanym metrażu i umiejscowieniu czekają na zainteresowanych: obejrzyj oferty nieruchomości oraz zadzwoń do nas, a pomożemy ci w wyborze i uporządkujemy wszystkie kwestie związane ze sprzedażą lub umową najmu.
Zapraszamy do kontaktu !