Mieszkanie do wynajęcia: Ursynów
3 950 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
52 m2
Cena za m2
76 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów Wyczółki ul. Złoty Potok
4 800 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
86 m2
Cena za m2
56 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów ul. Nowoursynowska
6 999 PLN
4 pokoje
| 90 m2
| 78 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów al. Aleja Komisji Edukacji Narodowej
6 999 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
90 m2
Cena za m2
78 PLN
3 000 PLN
2 pokoje
| 47 m2
| 64 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów ul. Stefana Szolc-Rogozińskiego
3 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
47 m2
Cena za m2
64 PLN
13 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
140 m2
Cena za m2
93 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów ul. Relaksowa
7 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
106 m2
Cena za m2
71 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów ul. Ekologiczna
5 500 PLN
4 pokoje
| 96 m2
| 57 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów Kabaty ul. Kazimierza Jeżewskiego
5 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
96 m2
Cena za m2
57 PLN
3 800 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
65 m2
Cena za m2
58 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów ul. Braci Wagów
3 700 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
56.74 m2
Cena za m2
65 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów ul. Wąwozowa
6 900 PLN
3 pokoje
| 73.16 m2
| 94 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów Kabaty ul. Jerzego Iwanowa-Szajnowicza
6 900 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
73.16 m2
Cena za m2
94 PLN
7 000 PLN
3 pokoje
| 70.32 m2
| 100 PLN/m2
7 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
70.32 m2
Cena za m2
100 PLN
6 400 PLN
3 pokoje
| 64.40 m2
| 99 PLN/m2
Szukasz Dom lokalu mieszkalnego, domu, ogródka działkowego czy powierzchni usługowej do sprzedania lub na wynajem? Zapoznaj się ze stroną internetową biura nieruchomości Tur Nieruchomości.
Oferujemy kompletne wsparcie i dobre ceny: przydatna wyszukiwarka pomaga błyskawicznie znaleźć najbardziej warte uwagi propozycje lokali mieszkalnych, budynku mieszkalnego, ziemi, lokalu usługowego na sprzedaż lub na wynajem, a nasi specjaliści zadbają o błyskawiczny i nieskomplikowany przebieg każdego kontraktu
Mieszkania, Budynki mieszkalne, Działki, Lokale usługowe do sprzedania lub do wynajęcia wysoka jakość w umiarkowanej cenie.
Niezależnie od tego, czy zależy ci na sporym, czy raczej małym własnym kącie, budynku, kawałku ziemi, na naszym portalu niewątpliwie odkryjesz coś dla siebie.
Z usług naszego biura korzysta coraz więcej klientów dysponujących apartamentami, domami do nabycia, lub na wynajem w różnych dzielnicach Warszawy. Nieruchomości do sprzedania lub na wynajem o różnym metrażu i ulokowaniu czekają na zainteresowanych: prześledź ogłoszenia nieruchomości i skontaktuj się z biurem Tur Nieruchomości, a doradzimy ci w wyborze i zorganizujemy wszystkie kwestie związane ze zbyciem lub umową najmu.
Zapraszamy do kontaktu !