Mieszkanie do wynajęcia: Wilanów
5 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
79 m2
Cena za m2
70 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów ul. Rzodkiewki
4 000 PLN
2 pokoje
| 64.31 m2
| 62 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów ul. Stanisława Kostki Potockiego
4 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
64.31 m2
Cena za m2
62 PLN
5 100 PLN
3 pokoje
| 61.48 m2
| 83 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów al. Aleja Rzeczypospolitej
5 100 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
61.48 m2
Cena za m2
83 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów al. Aleja Rzeczypospolitej
12 500 PLN
4 pokoje
| 104.30 m2
| 120 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów al. Aleja Rzeczypospolitej
12 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
104.30 m2
Cena za m2
120 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów al. Aleja Rzeczypospolitej
2 800 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
38 m2
Cena za m2
74 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście ul. Wilanowska
7 000 PLN
3 pokoje
| 121.68 m2
| 58 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Ksawerów al. Aleja Wilanowska
7 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
121.68 m2
Cena za m2
58 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Ksawerów al. Aleja Wilanowska
3 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
43.40 m2
Cena za m2
81 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów ul. Adama Branickiego
6 900 PLN
3 pokoje
| 92 m2
| 75 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów Błonia Wilanowskie ul. Sarmacka
6 900 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
92 m2
Cena za m2
75 PLN
7 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
85 m2
Cena za m2
82 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów ul. Franciszka Klimczaka
10 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
187.31 m2
Cena za m2
53 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów Zawady ul. Bruzdowa
4 500 PLN
3 pokoje
| 87.35 m2
| 52 PLN/m2
4 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
87.35 m2
Cena za m2
52 PLN
Szukasz Działka nieruchomości, domu, działki czy pomieszczenia do sprzedania lub na wynajem? Zapoznaj się ze stroną internetową biura nieruchomości Tur Nieruchomości.
Oferujemy fachowe doradztwo i umiarkowane ceny: wygodna wyszukiwarka pomaga sprawnie wyszukać najbardziej pasujące propozycje mieszkań, budynku mieszkalnego, gruntu pod zabudowę, pomieszczenia do kupienia lub do wynajęcia, a nasi doradcy zadbają o sprawny i bezproblemowy przebieg każdego porozumienia
Mieszkania, Domy, Działki, Lokale na sprzedaż lub na wynajem wysoka jakość w przystępnej cenie.
Niezależnie od tego, czy zależy ci na obszernym, czy raczej niedużym lokum, budynku, terenie, w ofercie agencji Tur Nieruchomości niewątpliwie wyszukasz coś dla siebie.
Z usług Tur Nieruchomości korzysta coraz więcej osób dysponujących apartamentami, budynkami mieszkalnymi do nabycia, lub do wynajęcia w różnych częściach Warszawy. Nieruchomości do kupienia lub do wynajęcia o różniącym się metrażu i umiejscowieniu czekają na chętnych: obejrzyj oferty nieruchomości i napisz do nas, a wesprzemy cię w wyborze i załatwimy wszystkie procedury związane z transakcją lub wynajmem.
Zadzwoń do nas !