Mieszkanie do wynajęcia: Włochy
4 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
52 m2
Cena za m2
87 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Włochy Raków al. Aleja Krakowska
3 400 PLN
3 pokoje
| 47 m2
| 72 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Włochy Stare Włochy al. Aleje Jerozolimskie
3 400 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
47 m2
Cena za m2
72 PLN
4 200 PLN
3 pokoje
| 60 m2
| 70 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Włochy Stare Włochy ul. Budki Szczęśliwickie
4 200 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
60 m2
Cena za m2
70 PLN
4 500 PLN
3 pokoje
| 55.20 m2
| 82 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Włochy Salomea al. Aleje Jerozolimskie
4 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
55.20 m2
Cena za m2
82 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Włochy Salomea al. Aleje Jerozolimskie
2 700 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
28.40 m2
Cena za m2
95 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Włochy Raków ul. Łopuszańska
3 400 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
41 m2
Cena za m2
83 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Włochy ul. Wagonowa
3 900 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
63 m2
Cena za m2
62 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Włochy Stare Włochy ul. Krańcowa
2 800 PLN
2 pokoje
| 42.90 m2
| 65 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Włochy Stare Włochy ul. Fasolowa
2 800 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
42.90 m2
Cena za m2
65 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Włochy Stare Włochy ul. Fasolowa
3 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
37 m2
Cena za m2
95 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Włochy Raków ul. Łopuszańska
Szukasz Działka lokum, domu, ziemi czy lokalu usługowego do kupienia lub na wynajem? Zapoznaj się ze stroną internetową lokalnych ekspertów z Tur Nieruchomości.
Oferujemy fachowe wsparcie i przystępne ceny: wygodna wyszukiwarka pomaga szybko znaleźć najbardziej atrakcyjne ogłoszenia apartamentów, budynku mieszkalnego, działki, lokalu usługowego do kupienia lub na wynajem, a nasi doradcy zadbają o ekspresowy i bezproblemowy przebieg każdego kontraktu
Lokale mieszkalne, Domy, Działki, Lokale na sprzedaż lub do wynajęcia oczekiwana jakość w rozsądnej cenie.
Niezależnie od tego, czy zależy ci na dużym, czy raczej niewielkim lokum, budynku, ogródku działkowym, na stronie biura Tur Nieruchomości na pewno znajdziesz coś dla siebie.
Z usług Tur Nieruchomości korzysta coraz więcej osób dysponujących apartamentami, budynkami mieszkalnymi do kupienia, lub na wynajem w różnych częściach Warszawy. Nieruchomości do sprzedania lub do wynajęcia o zróżnicowanym rozmiarze i położeniu czekają na klientów: obejrzyj oferty nieruchomości i skontaktuj się z naszym ekspertem, a pomożemy ci w wyborze i załatwimy wszystkie procedury związane z zakupem lub umową najmu.
Skontaktuj się z nami !